Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%
Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP

Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP


#Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP

Chłodziarko-zamrażarka Bosch KAD93VBFP

Chłodziarko-zamrażarka NoFrost side-by-side z nowoczesnym wyświetlaczem na drzwiach i bez potrzeby rozmrażania. Dozownik wody i lodu: Ciesz się orzeźwiającymi napojami, to nigdy nie było tak łatwe! Za jednym naciśnięciem przycisku otrzymujesz schłodzoną wodę, świeże kostki lodu i lód kruszony dzięki zintegrowanemu dozownikowi lodu i wody w zamrażarce. Dozownik lodu i wody jest wyposażony w filtr wody i bezpośrednie podłączenie wody.

Szuflada MultiBox

Szuflada MultiBox -przechowywanie warzyw i owoców nigdy nie było tak łatwe i wygodne. MultiBox to idealne miejsce na wszystkie Twoje świeże produkty spożywcze. Wszystko jest bezpiecznie przechowywane i łatwo dostępne, a nawet takie produkty jak spora główka sałaty, będą mieć wystarczająco dużo miejsca.

#Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP
#Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP

System MultiAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza to świeżość na dłużej

Nierównomierne chłodzenie może mieć znaczny wpływ na smak i trwałość przechowywanych produktów. Nasz system MultiAirflow, wspomagany wentylatorem, zapewnia delikatne, równomierne rozprowadzenie zimnego powietrza na wszystkich poziomach, w strefach schładzania i zamrażania. Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki czemu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej. Ciesz się świeżością przez cały czas.

NoFrost - definitywny koniec z rozmrażaniem

Ręczne rozmrażanie chłodziarki może być bardzo uciążliwe i czasochłonne. Dzięki naszym chłodziarko- zamrażarkom z funkcją NoFrost, można na dobre skreślić tę czynność ze swojej listy zadań. Równomierny obieg suchego zimnego powietrza zapobiega tworzeniu się lodu w całym wnętrzu chłodziarko-zamrażarki. W rezultacie na tylnej ściance lodówki nie gromadzi się lód, a szuflady zamrażarki można zawsze łatwo otwierać i zamykać bez warstwy lodu. Funkcja NoFrost nie tylko zapobiega powstawaniu lodu, ale również eliminuje potrzebę ręcznego rozmrażania.

#Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP
#Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP

Supermrożenie: zabezpieczenie zamrożonych produktów przed ich rozmrożeniem

Wkładanie nowych produktów do zamrażarki podnosi temperaturę w jej wnętrzu, co może spowodować rozmrożenie i utratę smaku znajdującej się w niej żywności. Funkcja Supermrożenie zapewnia szybkie zamrożenie dokładanych produktów i zapobiega rozmrażaniu pozostałej zawartości zamrażarki. Urządzenia z funkcją automatycznego zamrażania przełącza się automatycznie na normalny tryb pracy po osiągnięciu optymalnej temperatury, zapobiegając w ten sposób stratom energii. W rezultacie, zamrożona żywność zachowuje swój smak, nawet gdy dokładane są nowe produkty.

Oświetlenie LED: zobacz zawartość swojej chłodziarki w nowym świetle

Zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu. Trwałe, energooszczędne diody LED automatycznie oświetlają wnętrze wspaniałym białym światłem oraz zapewniają komfortowe jasne, jednolite i nieoślepiające oświetlenie wnętrza. Oświetlenie LED pomaga mieć oko na wszystko w lodówce.

#Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP
#Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP

VarioZone - pełna swoboda w zamrażalniku

Możesz bez trudu wyjąć wszystkie, znajdujące się w zamrażarce, półki ze szkła hartowanego, by uzyskać większą przestrzeń - do przechowania, na przykład, wielopoziomowego tortu lub całego indyka. Duże porcje, takie jak pizza dla całej rodziny, mogą być bez problemu układane na szklanych powierzchniach.

Lodówka, która wie, jak utrzymać odpowiednią temperaturę

Aktywacja funkcji Superchłodzenie przed zrobieniem zakupów obniży temperaturę na krótki czas, aby świeże produkty mogły być przechowywane w odpowiedniej temperaturze. Temperaturę można obniżyć, naciskając przycisk (maksymalnie do 2°C). Aby zapobiec nadmiernemu zużyciu energii, funkcja wyłącza się automatycznie po upływie około 6 godzin.

#Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP
#Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP

Nie martw się o rachunki podczas wyjazdów dzięki ustawieniom Trybu wakacyjnego

Po aktywacji funkcji trybu wakacyjnego, temperatura w przedziale chłodziarki osiągnie ok. +14°C, a w zamrażarce ok. −18°C, dzięki czemu zamrożona żywność pozostanie bezpieczna, a chłodziarka nie będzie marnowała energii.

Konstrukcja
Położenie urządzeniaWolnostojący
Kolor produktuCzarny
KonstrukcjaTyp amerykański
Typ lampLED
Wbudowany wyświetlaczTak
Wydajność
Pojemność netto562 l
Tryb klimatuSN-T
Klasa emisji hałasuD
Poziom hałasu42 dB
Dozownik wodyTak
Maszyna do loduTak
Dozownik loduTak
Rozgniatacz do loduTak
Lodówka
Pojemność lodówki netto371 l
No Frost (lodówka)Tak
System Multi-Airflow (lodówka)Tak
Liczba półek w lodówce4
Liczba pojemników na warzywa2
Przegródki na drzwiach lodówki4
Światło wewnątrz lodówkiTak
Zamrażarka
Pojemność zamrażarki netto191 l
Pozycja zamrażarkiUmieszczona z boku
Pojemność zamrażarki brutto10 kg/24h
Czas przechowywania podczas awarii zasilania4 h
Ocena w gwiazdkach4*
No Frost (zamrażarka)Tak
Liczba półek w zamrażarce5
Liczba drzwi w zamrażarce1
Ergonomia
Alarm przy otwiertych drzwiachTak
Moc
Skala efektywności energetycznejOd A do G
Klasa wydajności energetycznejF
Obciążenie374 W
Roczne zużycie energii404 kWh
Waga i rozmiary
Szerokość produktu910 mm
Głębokość produktu720 mm
Wysokość produktu1770 mm
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy
Informacje dodatkowe

Opinie - Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP

Ocena produktu: Chłodziarko-zamrażarka BOSCH KAD 93VBFP - KAD93VBFP

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Amica BEKO BOSCH ELECTROLUX LG Whirlpool
do góry