Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC / EF

0 | Opinie: 0

Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF
ProducentSamsung
Kod producentaRB 31FERNDBC/EF
InstalacjaWolnostojąca
Typ lodówko-zamrażarkiLodówki z dolną zamrażarką
Pojemność chłodziarki212 l
Pojemność zamrażarki98 l
Funkcje lodówkiAutomatyczne rozmrażanie zamrażarki
Automatyczne rozmrażanie chłodziarki
System No Frost
Klasa energetycznaA+
Liczba drzwi2
Kierunek otwierania drzwiMontaż obustronny
W prawo
Liczba agregatów1
Liczba półek4
Typ półekSzklane
Dodatkowe informacjeAlarm otwartych drzwi
Dołączone akcesoriaOświetlenie wewnętrzne LED, pojemnik na jajka, półka do chłodzenia butelek, pojemnik na kostki lodu
Zastosowane technologieWymuszona cyrkulacja powietrza
Zużycie enegrii elektrycznej299 kWh/rok
Wymiary595 x 1850 x 668 mm
Kolor głównyCzarny
Gwarancja24 miesiące

Opis - Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC/EF

Łatwo wysuwana półka

Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika. Łatwo wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami umożliwia wydajne zarządzanie zawartością lodówki i ułatwia dostęp do produktów – oraz pozwala szybko sprawdzić, co znajduje się w jej tylnej części.

Kompresor Digital Inverter i 10-letnia gwarancja

W przeciwieństwie do tradycyjnych kompresorów, posiadających zaledwie tryb działania i bezczynności, kompresor Samsung Digital Inverter dysponuje 5 cyklami pracy, które są zależne od poziomu wilgotności oraz sposobu użytkowania lodówki. W ten sposób można utrzymać stałą temperaturę wewnątrz urządzenia, zmniejszając zużycie kompresora i wytwarzany przez niego hałas. Dzięki temu obniżysz rachunki za prąd i będziesz cieszyć się spokojem, jaki daje gwarancja na 10 lat.

Szuflada z pełnym wysuwem

Szuflada z pełnym wysuwem zapewnia lepszy dostęp do wnętrza i ułatwia porządkowanie i wyjmowanie produktów z zamrażarki – nawet tych większych, jak pudełko lodów dla całej rodziny. Szuflada wysuwa się całkowicie, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją wysunąć, nawet jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem zaledwie 90 stopni.

Duża półka

Wygodna, duża półka na drzwiach jest głębsza niż w standardowych lodówkach – w sam raz dla spragnionych. Możesz przechowywać na drzwiach lodówki duże pojemniki mleka i soku, a do tego zmieszczą się tam dwa rzędy puszek i butelek z napojami. Urządzasz przyjęcie? Na dużej półce z powodzeniem schłodzisz wysokie butelki z wodą i innymi napojami.

Ocena produktu: Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB 31FERNDBC / EF

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ActiveJet LG Philips Samsung ZELMER
do góry