Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNDWW / EF (595x1850x668mm Biały A+) - RB 31FERNDWW / EF

0 | Opinie: 0

Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNDWW/EF (595x1850x668mm Biały A+) - RB 31FERNDWW/EF Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNDWW/EF (595x1850x668mm Biały A+) - RB 31FERNDWW/EF
Produkt niedostępny
Specyfikacja - Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNDWW/EF (595x1850x668mm Biały A+)
Funkcje lodówkiAutomatyczne rozmrażanie zamrażarki
Automatyczne rozmrażanie chłodziarki
System No Frost
Szybkie zamrażanie
Klasa energetycznaA+
InstalacjaWolnostojąca
Typ urządzeniaLodówki z dolną zamrażarką
Liczba drzwi2
Kierunek otwierania drzwiMontaż obustronny
Typ półekSzklane
Liczba półek4
Liczba agregatów1
Pojemność chłodziarki212 l
Pojemność zamrażarki98 l
Zużycie enegrii elektrycznej299 kWh/rok
Kolor głównyBiały
Wymiary595 x 1850 x 668 mm, waga 65 kg
Gwarancja24 miesiące
Dodatkowe informacjeSzybkie rozmrażanie, wymuszona cyrkulacja powietrza, osobna regulacja temperatury dla każdej strefy, funkcja wakacje, szybkie mrożenie
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi, oświetlenie wewnętrzne LED, pojemnik na jajka, półka do chłodzenia butelek, pojemnik na kostki lodu

Opis - Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNDWW/EF (595x1850x668mm Biały A+)

Łatwo wysuwana półka

Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji lub zbicie słoika. Łatwo wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami umożliwia wydajne zarządzanie zawartością lodówki i ułatwia dostęp do produktów – oraz pozwala szybko sprawdzić, co znajduje się w jej tylnej części.

Kompresor Digital Inverter i 10-letnia gwarancja

W przeciwieństwie do tradycyjnych kompresorów, posiadających zaledwie tryb działania i bezczynności, kompresor Samsung Digital Inverter dysponuje 5 cyklami pracy, które są zależne od poziomu wilgotności oraz sposobu użytkowania lodówki. W ten sposób można utrzymać stałą temperaturę wewnątrz urządzenia, zmniejszając zużycie kompresora i wytwarzany przez niego hałas. Dzięki temu obniżysz rachunki za prąd i będziesz cieszyć się spokojem, jaki daje gwarancja na 10 lat.

Szuflada z pełnym wysuwem

Szuflada z pełnym wysuwem zapewnia lepszy dostęp do wnętrza i ułatwia porządkowanie i wyjmowanie produktów z zamrażarki – nawet tych większych, jak pudełko lodów dla całej rodziny. Szuflada wysuwa się całkowicie, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją wysunąć, nawet jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem zaledwie 90 stopni.

Duża półka

Wygodna, duża półka na drzwiach jest głębsza niż w standardowych lodówkach – w sam raz dla spragnionych. Możesz przechowywać na drzwiach lodówki duże pojemniki mleka i soku, a do tego zmieszczą się tam dwa rzędy puszek i butelek z napojami. Urządzasz przyjęcie? Na dużej półce z powodzeniem schłodzisz wysokie butelki z wodą i innymi napojami.

Ocena produktu: Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB31FERNDWW / EF (595x1850x668mm Biały A+) - RB 31FERNDWW / EF

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

AMICA BEKO Philips Samsung ZELMER
do góry