Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Gaming Gry Gry - edycje cyfrowe Comanche 4

Comanche 4

13463755|1|ProductImage|2019-04-04 07:22:28
13463755|1|ProductImage|2019-04-04 07:22:28

Comanche 4

Producent:  THQ Nordic
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Instrukcja aktywacji gry na platformie Steam

Uruchamiamy klienta Steam i logujemy się na swoje konto Steam. Następnie wybieramy zakładkę "Gry" w górnym menu klienta oraz wybieramy opcję "Aktywuj produkt na Steam..."

Po uruchomieniu się kreatora dodawania nowej gry klikamy przycisk "dalej"

Następnie musimy potwierdzić regulamin przyciskiem "Zgadzam się"

W wyznaczonym miejscu wpisujemy klucz produktu i klikamy przycisk "dalej". W końcowym etapie dostaniemy komunikat potwierdzający dodanie gry do biblioteki

Comanche 4

Najlepiej sprzedająca się seria Comanche powraca!
Dzięki tej dynamicznej grze akcji, usiądziesz za sterami helikoptera Comanche RAH-66 w 6 kampaniach dla jednego gracza i trybie dla wielu graczy.

Gra łączy siłę ognia z łatwym sterowaniem i oszałamiającym, interaktywnym terenem.

Kluczowe cechy:

- NON-STOP ASSAULT - atakuj czołgi, odrzutowce, lotniskowce, helikoptery, oddziały wyrzutni rakiet i nie tylko
- UWOLNIJ MOC - używaj pocisków Hellfire i Stinger, rakiety i działo 20 mm
- AS PRZESTWORZY - Szybko opanuj latanie i walkę za pomocą klawiatury i myszy lub joysticka, przepustnicy i pedałów
- 6 EKSTREMALNYCH KAMPANII - Lataj przez środowiska miejskie, leśne, arktyczne, pustynne i morskie. Chroń dyplomatów, wspieraj Delta Force i pokonuj siły renegatów

©2001 NovaLogic, Inc. NovaLogic, the NovaLogic logo, Comanche, RAH-66 and NovaWorld are registered trademarks. The NovaWorld logo and NovaLogic – The Art of War are trademarks of NovaLogic, Inc. All other trademarks are the property of their respective owners.

Specyfikacja

Platforma PC
Rodzaj Symulacja
Wykonawca Novalogic
Rodzaj dystrybucji Steam
Wersja językowa Angielski
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Comanche 4

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Comanche 4

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.