Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zrób zakupy za minimum 100 zł, użyj kodu rabatowego w koszyku „SmogowkaZa1zl” a nasiona łąki antysmogowej dostaniesz za 1zł
CONTROL CONTROL CONTROL CONTROL CONTROL CONTROL

CONTROL

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - CONTROL


x1.jpg

CONTROL

Kiedy nowojorska tajna agencja zostaje zaatakowana przez pozaziemskiego przeciwnika, zostajesz jej nowym Dyrektorem, a twoim zadaniem jest odzyskać kontrolę.

Trzecioosobowa przygodowa gra akcji w klimacie zjawisk nadprzyrodzonych ze studia Remedy Entertainment zmusi cię do osiągnięcia perfekcji w balansowaniu nadnaturalnymi zdolnościami, modyfikacji wyposażenia i interakcji z otoczeniem podczas walk w skomplikowanym i nieprzewidywalnym świecie. Control opowiada historię Jesse Faden, która podczas swojej prywatnej misji dorastania do roli Dyrektora szuka odpowiedzi na wiele pytań. W Control poznajemy historię nie tylko sojuszników Jesse, których spotyka na swojej drodze, ale także samego świata. Jesse współpracuje z innymi agentami należącymi do Biura i odkrywa kolejne niepokojące eksperymenty oraz tajemnice.

11.jpg
12.jpg

Elastyczny system nadprzyrodzonych zdolności

Zdefiniuj swój styl gry poprzez kombinację nadprzyrodzonych mocy, ulepszeń i modyfikacji wyposażenia.

Rzeczywistość spotyka niewyjaśnione

Zanurz się w mroczny, brutalny świat, w którym rzeczywistość została skażona przez nadprzyrodzone siły.

x2.jpg

Cały świat w zasięgu ręki

Odkrywaj różnorodne obszary i zmienną architekturę skomplikowanego i nieprzewidywalnego świata umiejscowionego w rozległym nowojorskim budynku.


13.jpg
134.jpg

Interaktywne otoczenie

Ujarzmij postępującą destrukcję otoczenia i wykorzystaj zmienne warunki podczas ekscytujących walk, a także opanuj złożone rytuały, dzięki którym odmienisz swoje otoczenie.

Ulepszona wartość produkcji

Oprócz najwyższej jakości grafiki i wrażeń z gry podstawą jest tu intrygująca historia rozgrywająca się w tajemniczym i niepowtarzalnym świecie.

Remedy Entertainment Plc. Wydane przez 505 Games. Logo Remedy i Northlight są znakami towarowymi Remedy Entertainment Plc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Control to znak towarowy Remedy Entertainment Plc. Logo 505 Games i 505 Games są znakami towarowymi 505 Games SpA, które mogą być zastrzeżone w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszystkie inne znaki i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Opis ogólny
Wydanie gryPodstawowy
PlatformaPlayStation 4
RodzajStrzelanka
Klasyfikacja ESRB
Rating PEGI18+
Tryb multiplayer
Wymagania systemowe
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - CONTROL

Ocena produktu: CONTROL

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel Kingston LG Logitech Microsoft MSI Razer SanDisk Sony Toshiba Trust
do góry