CUDY M1300(3-Pack) | Mesh, WiFi 5, 2,4GHz/5GHz,
- Typ anteny: Wewnętrzny
- Ilość anten: 4
- Częstotliwość Wi-Fi: Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
- Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ciesz się prędkością do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz, idealną do streamowania, grania i przeglądania stron internetowych. Łączność dwupasmowa zapewnia stabilne i niezawodne połączenie dla wszystkich urządzeń.
Poruszaj się swobodnie po całym domu. Funkcja płynnego roamingu Cudy automatycznie przełącza urządzenie na najsilniejszy sygnał Wi-Fi w ciągu milisekund, zapewniając płynne przesyłanie strumieniowe, płynne rozmowy i gry bez opóźnień w każdym miejscu.
Ciesz się grami o niskim opóźnieniu, płynnym przesyłaniem strumieniowym 4K i niezawodnym transferem danych. Dzięki przepustowości do 1000 Mb/s na port, M1500 zapewnia stałą wydajność przewodową, na jaką zasługują Twoje najbardziej wymagające urządzenia — bez spadków i opóźnień.
Ustaw harmonogramy korzystania z Wi-Fi i blokuj nieodpowiednie strony internetowe, aby chronić swoich bliskich. Możesz tworzyć niestandardowe profile, aby łatwo zarządzać wieloma urządzeniami.
| Typ produktu | System siatki |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Ilość anten | 4 |
| Rodzaj kierunku anteny | Antena dookólna |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 100 |
| Przycisk reset | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 867 Mbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| Stałe IP | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Obsługuje VPN | PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPSec/Zerotier |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16 MB |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1 A |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba urządzeń w zestawie | 3 szt. |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem., Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych., Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | M1300(3-PACK) |