Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Wentylatory Cyrkulator powietrza MPM MWP-32

Cyrkulator powietrza MPM MWP-32

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

Cyrkulator powietrza MPM MWP-32

Producent:  MPM
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

NOWY WYMIAR CYRKULACJI POWIETRZA

Potrzebujesz powiewu świeżości w swoim domu? Poznaj wydajny cyrkulator powietrza MWP-32 o mocy 50 W, który wprawia powietrze w ruch obiegowy, rozprowadza je równomiernie i wyrównuje temperaturę w całym pomieszczeniu. Cyrkulator jest łatwy w obsłudze i uniwersalny dzięki 3 zakresom prędkości i zakresie obrotu 360°. Ciesz się rześkim powietrzem i idealną cyrkulacją, bez względu na porę roku.

NADMUCH POWIETRZA POD KONTROLĄ

W cyrkulatorze powietrza MWP-32 swobodnie możesz ustawiać czaszę w dwóch osiach: poziomo i pionowo, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, to Ty decydujesz o kierunku nawiewu powietrza.

PERSONALIZACJA STOPNIA PRĘDKOŚCI NAWIEWU

Dzięki 3-poziomom prędkości, które możesz zmienić za pomocą intuicyjnych przycisków, z łatwością dostosujesz prędkość działania do własnych upodobań oraz do wielkości pomieszczenia.

DUŻA MOC, WIELKI EFEKT

Moc 50 W gwarantuje, że urządzenie będzie efektywne w działaniu, powietrze szybko zostanie wprawione w ruch i równomiernie rozprowadzone po całym pomieszczeniu, a Ty szybko uzyskasz oczekiwany efekt.

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Marzysz o urządzeniu na lata? To świetnie! Chromowana powierzchnia cyrkulatora MWP-32 jest trwała i odporna na korozję, co oznacza, że urządzenie posłuży Ci przez wiele lat. Ponadto obudowa w kolorze żółtym prezentuje się stylowo, przez co model stanie się także designerskim elementem Twojego pomieszczenia.

Specyfikacja

Model Wentylator
Kolor produktu Żółty, Czarny
Przeznaczenie Podłoga
Ilość prędkości 3
Materiał obudowy Stal
Materiał śmigła Plastik
Uchwyt do przenoszenia Tak
Zakres obrotu mechanicznego 0 - 360°
Antypoślizgowe nóżki Tak
Rodzaj zasilania Prąd przemienny
Pobór mocy 50 W
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Częstotliwość 50 Hz
Wysokość produktu 470 mm
Średnica czaszy wentylatora 4 cm
Średnica śmigła 3 cm
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Cyrkulator powietrza MPM MWP-32

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Cyrkulator powietrza MPM MWP-32

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.