Czujnik temperatury FIBARO Temperature Sensor Z-Wave, biały (FGBRS-001)
- Dokładność: 0,5 °C
- Szerokość produktu: 38 mm
- Wysokość produktu: 12 mm
Sam zdecyduj, gdzie dokonywany będzie pomiar. Unikniesz w ten sposób przegrzania lub niedogrzania. Bo właśnie tam, gdzie przebywasz temperatura ma być idealna! Nasza głowica termostatyczna może korzystać z dodatkowego lub wbudowanego czujnika temperatury FIBARO.
Temperature Sensor to zewnętrzny, bezprzewodowy czujnik temperatury. Umieszczając go w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, zapewnisz sobie idealną temperaturę tam, gdzie przebywasz. Może być punktem odniesienia dla nawet 3 głowic jednocześnie.
Dzięki adaptacyjnemu trybowi pracy, FIBARO Heat Controller obniża temperatury w wybranych przestrzeniach, co ma wpływ na realne oszczędności. Są takie pomieszczenia, z których nie korzystasz codziennie. Pokój gościnny, domowa siłownia, czy biuro. Jeżeli FIBARO Motion Sensor wykryje nieplanowany ruch i pomieszczenie będzie ponownie używane, szybko zostanie nagrzane do optymalnej temperatury. Rozsądne, prawda?
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik temperatury |
| Model | Wolnostojący |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Dokładność | 0,5 °C |
| Częstotliwość transmisji RF | 2400 Mhz |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 25 °C |
| Certyfikaty | RED 2014/53/EU |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ostrzeżenia | Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób., Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |