Producent: Garmin
Czujnik tętna Garmin HRM 200, M-XL (72-106cm) Black
| Typ pomiaru | Klatka piersiowa |
| Przesył danych dot. rytmu serca | Bluetooth/ANT+ |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Regulowany pasek | Tak |
| Zakres regulacji pasa | 72 - 106 cm |
| Stoper | Nie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Żywotność baterii | 8765 h |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Wysokość produktu | 31,6 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Certyfikaty zgodności | CE, Federalna Komisja Łączności (FCC), Industry Canada (IC), RCM, UKCA, WEEE |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-13388-00 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.