Czytnik Ebook PocketBook Verse 629 6" 8GB Wi-Fi Bright Blue
Czytnik Ebook PocketBook Verse 629 6" 8GB Wi-Fi Bright Blue
- Przekątna ekranu: 6"
- Ekran dotykowy: Tak
- Podświetlany ekran: Tak
- Pamięć wbudowana: 8 GB
- Kolor produktu: Czarny, Niebieski
- Zainstalowany system operacyjny: Linux
Promocje
Opis
POCKETBOOK VERSE (629) JASNY NIEBIESKI
Zanurz się w nieskończony świat literatury z PocketBook Verse — niezwykłym urządzeniem, które pozwoli mieć zawsze przy sobie całą bibliotekę.
Ten 6-calowy czytnik to wzorcowe połączenie stylu, wydajności i wygody, na jaki zasługujesz. Kompaktowy, doskonale wykonany, czytnik dla wymagających, dzięki któremu zyskasz dostęp do e-booków i polskich aplikacji abonamentowych pełnych ciekawych treści.
Bezpieczny dla oczu monochromatyczny ekran E Ink Carta, regulowane podświetlenie SMART Light i dotykowe sterowanie sprawiają, że nawet długie wieczory z ulubioną lekturą nie nużą, stając się czystą przyjemnością. Przekonaj się jak bardzo wygodne i intuicyjne jest czytanie cyfrowe.
ZACHWYCAJĄCY EKRAN E INK CARTA
Tym co sprawia, że czytnik PocketBook Verse jest idealnym narzędziem dla współczesnego czytelnika, jest 6-calowy ekran E Ink Carta. Wyposażony w 16 poziomów szarości monochromatyczny ekran znakomicie imituje papier, przez co — w odróżnieniu od typowych ekranów smartfonów, tabletów czy laptopów — czyni lekturę znacznie bardziej przyjemnym doświadczeniem.
Wysoka rozdzielczość 1024 × 758 px 212 dpi zapewniają ostry jak brzytwa obraz, na którym bez trudu dostrzeżesz każdy szczegół, nawet jeśli używasz niewielkiej czcionki.
O komfort czytania i bezpieczeństwo naszych oczu zadba dwutonowe podświetlenie SMART Light w barwie od jasnej bieli do odcieni bursztynu, które dopasuje się odpowiednio do pory czytania, rozświetlając ekran bez szkody dla wzroku. Czytaj tak długo jak masz ochotę!
CAŁA BIBLIOTEKA W KIESZENI
Wbudowana pamięć 8 GB i możliwość rozszerzenia jej o karty pamięci micro SD 32 GB pozwala pomieścić tysiące e-booków - nie musisz już wybierać, zabierz całą biblioteczkę ze sobą!
Czytnik współpracuje z najpopularniejszymi formatami plików zatem problem konwersji i niekompatybilności można odesłać do lamusa. Zainstalowany Linux 3.10.65 wraz z przeglądarką WebKit oraz współpraca z systemami Windows, Linux, MacOS zapewniają bezproblemową obsługę.
PocketBook Verse Pro obsługuje 18 najpopularniejszych formatów tekstowych i 4 formaty graficzne.
WYGODNY PRZESYŁ PLIKÓW
Jednozakresowe Wi-Fi (2,4 Ghz) pozwoli bezprzewodowo przesłać pliki z dowolnego urządzenia lub pobrać je bezpośrednio z internetowej księgarni. Skorzystaj także z dedykowanego maila Send-to-PocketBook, Dropbox, polskich e-księgarni i kodów z bibliotek.
Jeśli wolisz bardziej tradycyjne rozwiązania do dyspozycji masz popularne złącze USB-C, dzięki którym naładujesz urządzenie i przeniesiesz pliki ze swojego komputera.
Specyfikacja
| Przekątna ekranu | 6" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia | E Ink Carta |
| Rozdzielczość | 1024 x 758 px |
| Rozdzielczość (czarno-bialy, tryb standardowy) | 212 DPI |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Poziomy skali szarości | 16 |
| Obsługiwane formaty dokumentów | HTM, PDF, RTF, TXT, DOC, DOCX, PDF DRM, HTML, EPUB, FB2, CHM, DjVu, EPUB DRM, FB2.ZIP, MOBI, PRC, TCR, ACSM |
| Format kompresji zdjęć | BMP, PNG, TIFF, JPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | Nieobsługiwany |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pojemność pamięci RAM | 512 MB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 1000 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wsparcie USB on-the-go | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Odczytywanie wiadomości (text-to-speech) | Nie |
| Słownik | Tak |
| Języki słownika | Polski, Szwedzki, Rosyjski, Węgierska, Ukraińska, Słowacki, Włoski, Francuska, Hiszpański, GER, Angielski |
| Akcelerometr | Nie |
| Kolor produktu | Czarny, Niebieski |
| Zainstalowany system operacyjny | Linux |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki | WebKit |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Szerokość produktu | 108 mm |
| Głębokość produktu | 7,6 mm |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Waga produktu | 182 g |
| Przewody | USB Type C |
| Instrukcja | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontować czytnika e-Book – ryzyko porażenia prądem., Chronić przed wodą i wilgocią – może spowodować uszkodzenie urządzenia., Nie narażać na bezpośrednie działanie wysokich temperatur. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | PB629-2-WW |
Ubezpieczenia
Opinie
Czytnik Ebook PocketBook Verse 629 6" 8GB Wi-Fi Bright Blue
Zadaj pytanie: Czytnik Ebook PocketBook Verse 629 6" 8GB Wi-Fi Bright Blue
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
- RentPay Konsument – wynajem dla osób fizycznych
- RentPay Biznes – subskrypcja dla firm
Minimum formalności, szybki proces online.