Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

D-LINK DCH-S220 / E mydlink Home Siren

0 | Opinie: 0

D-LINK DCH-S220/E mydlink Home Siren D-LINK DCH-S220/E mydlink Home Siren D-LINK DCH-S220/E mydlink Home Siren D-LINK DCH-S220/E mydlink Home Siren
Produkt niedostępny
Specyfikacja - D-LINK DCH-S220/E mydlink Home Siren
Funkcje inteligentnego domuCzujnik zbliżeniowy
KomunikacjaWiFi
Powiadomienia o zdarzeniachPush
Rodzaj zasilaniaSieciowe
ZastosowanieWewnątrz budynku
Kolor głównyBiały
Wymiary65 x 65 x 52.7 mm
Waga115 gram
Gwarancja24 miesiące
Dodatkowe informacjeSyrena mydlink™ Home to dźwiękowy sygnalizator ostrzegawczy z wbudowanymi 6 różnymi sygnałami dźwiękowymi. Jest łatwa w konfiguracji, łączy się z domową siecią Wi-Fi i emituje natychmiastowe alerty dźwiękowe. Współpracuje z innymi czujnikami mydlink Home, takimi jak czujnik ruchu, czujnik drzwi i okien oraz kamerami, ostrzegając głośnym sygnałem dźwiękowym o wykryciu ruchu/dźwięku lub otwarciu drzwi. Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy poza domem, otrzymasz powiadomienie o każdej aktywacji syreny. Urządzenia mydlink Home pozwalają zbudować inteligentny dom bez konieczności przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji, bez kosztów montażu oraz opłacania comiesięcznego abonamentu.

Opis - D-LINK DCH-S220/E mydlink Home Siren

Interfejs WiFi

Wbudowany interfejs sieci WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z dowolnego miejsca w dowolnym czasie z bezprzewodowego dostępu do sieci.

Opinie - D-LINK DCH-S220 / E mydlink Home Siren

Ocena produktu: D-LINK DCH-S220 / E mydlink Home Siren

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET D-Link FIBARO KARCHER Meliconi Philips Toshiba VILEDA
do góry