Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI - DCS-2132L / E

0 | Opinie: 0

D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI - DCS-2132L/E D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI - DCS-2132L/E D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI - DCS-2132L/E D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI - DCS-2132L/E
Specyfikacja - D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI - DCS-2132L/E
Typ przetwornikaCMOS
Maksymalna rozdzielczość zapisu1280 x 800
InterfejsyRJ-45 (Ethernet LAN)
Kolor głównyBiały
Gwarancja24 miesiące

Opis - D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI - DCS-2132L/E

D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI

Bezprzewodową kamerę IP HD (DCS-2132L), zgodną z usługami chmury mydlink™, wyposażono w moduł łączności bezprzewodowej Wireless N. To idealne rozwiązanie do domów lub biur, wymagających całodobowego monitoringu.


Podgląd obrazu z dowolnego miejsca na świecie dzięki usłudze mydlink™

Podłączenie kamery do sieci, a później skomplikowana konfiguracja zdalnego dostępu wymaga wiedzy oraz czasu. Rozwiązaniem problemu jest usługa chmury mydlink™. Za jej pośrednictwem w mobilnej aplikacji na smartfony i tablety użytkownik odtwarza obraz z kamery z dowolnego miejsca na świecie, bez względu na czas. Kamerę można uruchomić w kilka minut, konfigurując ją zgodnie z instrukcją. Użytkownik może dodać kolejne kamery do istniejącego konta mydlink™ i monitorować je z pojedynczego miejsca.


Kamera wyposażona jest w przetwornik HD o rozdzielczości 1 megapiksela, który umożliwia rejestrowanie obrazu w wysokiej jakości 720p HD. Obraz jest wyraźny, ostry i szczegółowy. Istnieje również możliwość skorzystania z systemu elektronicznego przesuwania i przechylania obrazu oraz zmiany ogniskowej, co pozwala z łatwością monitorować duży teren.

W ciągu dnia filtr ICR blokuje światło podczerwone, aby zapewnić możliwie najlepszą jakość obrazu. Natomiast w nocy, w połączeniu diodami IR, umożliwia monitoring nawet w całkowitej ciemności.

Zero Configuration

Jeśli posiadasz w domu router obsługujący chmurę mydlink™, bardzo szybko skonfigurujesz kamerę. Wystarczy podłączyć ją do zasilania, a z routerem połączyć kablem Ethernet. Kamera zostanie automatycznie skonfigurowana. Włącznie z uruchomieniem zabezpieczeń.

Wszechstronne zastosowania

Kamerę wyposażono w wiele funkcji zwiększających możliwości monitorowania domu. Dzięki temu nadaje się do zastosowania w każdej sytuacji. Pasywny czujnik ruchu działający w paśmie podczerwonym (PIR) pozwala wykrywać ruch w okolicy kamer. Po wykryciu ruchu automatycznie włączane jest rejestrowanie obrazu i wysyłane jest powiadomienie. Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają dwukierunkową komunikację — dzięki temu urządzenia znakomicie nadają się do obsługi bram i drzwi.

Pełne rozwiązanie do nadzoru

Kamera jest kompletnym rozwiązaniem do monitorowania domu. Umożliwia rejestrowanie obrazu i dźwięku na karcie microSD bez konieczności korzystania z komputera PC lub pamięci sieciowej. Jeśli konieczne jest rozszerzenie systemu monitoringu, w zestawie dostępne jest oprogramowanie D-ViewCam. Umożliwia ono zarządzanie kamerami. Umożliwia ono zarządzanie maksymalnie 32 kamerami przy użyciu zestawu funkcji, obejmującego m.in. widok z wielu kamer oraz automatyczne wysyłanie powiadomień pocztą elektroniczną w przypadku wykrycia podejrzanej lub nietypowej aktywności.


Opinie - D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI - DCS-2132L / E

Ocena produktu: D-LINK DCS-2132L KAM IP KIER WEW 1M H.264 WIFI - DCS-2132L / E

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS D-Link HP Huawei Intel TP-Link
do góry