Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

D-LINK [DCS-6010L] Kamera IP fisheye [wewnętrzna][2 Mega-Pixel][H.264][WIFI] - DCS-6010L / E

0 | Opinie: 0

D-LINK [DCS-6010L] Kamera IP fisheye [wewnętrzna][2 Mega-Pixel][H.264][WIFI] - DCS-6010L/E D-LINK [DCS-6010L] Kamera IP fisheye [wewnętrzna][2 Mega-Pixel][H.264][WIFI] - DCS-6010L/E D-LINK [DCS-6010L] Kamera IP fisheye [wewnętrzna][2 Mega-Pixel][H.264][WIFI] - DCS-6010L/E
Specyfikacja - D-LINK [DCS-6010L] Kamera IP fisheye [wewnętrzna][2 Mega-Pixel][H.264][WIFI] - DCS-6010L/E
Typ przetwornikaCMOS
Kąt widzenia185 stopni
Maksymalna rozdzielczość zapisu1600 x 1200
Kolor głównyBiały
Gwarancja24 miesiące

Opis - D-LINK [DCS-6010L] Kamera IP fisheye [wewnętrzna][2 Mega-Pixel][H.264][WIFI] - DCS-6010L/E

Kamera Wi-Fi Fisheye Cloud 360°

- Obiektyw typu „rybie oko” z kątem widzenia 180 stopni i 360 stopni
- Elegancka konstrukcja otrzymała prestiżową nagrodę Reddot Design Award
- Kilka trybów wyświetlania obrazu
- Korekcja zniekształceń powodowanych przez obiektyw typu „rybie oko”
- Progresywny przetwornik CMOS o przekątnej 1/3,2 cala i rozdzielczości 2 megapikseli
- Łączność bezprzewodowa w standardzie 802.11n
- Rozdzielczość maksymalna 1600 x 1200
- Gniazdo karty MicroSD/SDHC
- Kompresja H.264, MPEG4 i MJPEG
- Obsługa dwukierunkowa danych audio — mikrofon i głośnik
- Całodobowy dostęp do kamer przy użyciu urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android oraz komputera

Kamera IP D-Link DCS–6010L do monitorowania domu i biura, wyposażona jest w obiektyw z soczewką typu „rybie oko”.

Po zamontowaniu na ścianie, płaskie i eleganckie urządzenie może monitorować żądany obszar w polu widzenia o kącie 180 stopni. Nowoczesna kamera od D-Link, dzięki specjalistycznemu obiektywowi zapewniającemu kąt widzenia do 360 stopni i rozdzielczości 2 megapikseli (1600 x 1200), doskonale nadaje się do monitorowania dużych obszarów przy użyciu tylko jednego urządzenia.


Brak martwych punktów

Obiektywy typu „rybie oko” gwarantują duży zakres widoczności, a monitorowany obraz pozbawiony jest martwych punktów. Dzięki wykorzystaniu trybu korekcyjnego w kamerze DCS–6010L, mimo połączenia krótkiej ogniskowej z dużym obrazem, widziane obiekty nie są zniekształcone.

Znakomite zastosowania wewnątrz pomieszczeń

Model DCS-6010L jest idealny do obserwowania domu lub biura. Kamera wyposażona jest w mikrofon i głośnik, które służyć mogą do komunikacji dwukierunkowej. Połączenia sieciowe są realizowane przy użyciu standardu bezprzewodowego 802.11n lub portu Ethernet 10/100. Jeśli kamera ma działać samodzielnie, możliwe jest zapisywanie strumieni danych wideo na karcie MicroSD/SDHC. Istnieje również możliwość rejestrowania obrazu na kompatybilnym serwerze NAS, dzięki zintegrowanemu klientowi protokołu Samba.

Dostosowana do potrzeb

W kamerze DCS-6010L istnieje możliwość dostosowania wielkości, szybkości odtwarzania i jakości obrazu do konkretnych zastosowań. W zależności od potrzeb, można też wybrać szybkość klatek (do wartości maksymalnej 15 klatek na sekundę). Wszystkie parametry są ustawiane przy użyciu dołączonego oprogramowania D-ViewCam, które można uruchomić w systemie operacyjnym Windows. Oprogramowanie D-ViewCam pozwala zarządzać maksymalnie 32 kamerami, zapisywać obrazy oraz wyzwalać alarmy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub protokołu FTP, jeśli w określonych obszarach wystąpi jakikolwiek ruch. Dzięki funkcji Privacy Mask (ochrona prywatności) i oprogramowaniu D-ViewCam, użytkownicy mogą sprawić, że wybrane obszary będą niemożliwe do rozpoznania — na przykład w celu ochrony danych lub zapewnienia bezpieczeństwa. Do konfigurowania kamery i monitoringu można użyć również bezpłatnej aplikacji mydlink dla urządzeń z systemem iOS lub Android. Pozwala to użytkownikom urządzeń przenośnych kontrolować dom lub biuro, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują.

Osobista chmura D-Link

Dzięki inwestycjom w rozwój produktów i usług opartych na technologii chmury, od 2011 roku D-Link rozszerza swoją ofertę. Celem firmy jest zapewnienie użytkownikom bezpiecznego dostępu do urządzeń sieciowych oraz danych z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. D-Link dąży do tego, by większa mobilność i nowe opcje połączeń nie wiązały się z utrudnioną obsługą i wyższymi kosztami. Kamera DCS-6010L jest jednym z produktów działających z usługami D-Link Cloud. W tej grupie urządzeń znajdują się także inne kamery oraz routery, serwery NAS i sieciowe rejestratory wideo, a portfolio jest stale rozszerzane. Produktami z serii D-Link Cloud można łatwo zarządzać za pośrednictwem portalu mydlink lub aplikacji mydlink dla iPhonów, iPadów i urządzeń z systemem Android. Wystarczy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło, aby nawiązać połączenie z aplikacją i zdalnie administrować urządzeniem. Nie ma już konieczności przekazywania portów na routerze internetowym, ani stosowania dynamicznych serwerów DNS. Wprowadzając urządzenia i usługi obsługujące technologię chmury firma D-Link zrobiła ważny krok w zakresie opracowywania produktów dla klientów indywidualnych.


Opinie - D-LINK [DCS-6010L] Kamera IP fisheye [wewnętrzna][2 Mega-Pixel][H.264][WIFI] - DCS-6010L / E

Ocena produktu: D-LINK [DCS-6010L] Kamera IP fisheye [wewnętrzna][2 Mega-Pixel][H.264][WIFI] - DCS-6010L / E

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS D-Link HP Huawei Intel TP-Link
do góry