Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior

0 | Opinie: 0

D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior
Produkt niedostępny
Specyfikacja - D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior
Rodzaj nianiDźwięk + obraz
Zasięg niani100m
Wyświetlacz LCDNie
Wymiary70 x 75 x 100 mm
Waga520 g
Gwarancja24 miesiące
OpisElektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior zaprojektowano po to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa dziecku i umożliwić rodzicom zdalną kontrolę zachowania malucha.Wyraźny obraz oraz automatyczny tryb nocny, który uruchamia się po zmierzchu, umożliwia wygodne monitorowanie dziecka przez całą dobę.To idealne rozwiązanie do domu i podróży, dzięki bezpłatnej usłudze mydlink™, która umożliwia podgląd obrazu na smartfonie lub tablecie w każdym miejscu - wystarczy tylko dostęp do Internetu.Co więcej dwukierunkowy dźwięk umożliwia mówienie do dziecka z poziomu smartfona lub tabletu.Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior może wysyłać powiadomienia o konkretnych wydarzeniach.Wbudowane czujniki ruchu i dźwięku umożliwiają wykrycie płaczu lub aktywności po przebudzeniu.
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi.
Dodatkowe informacjeDCS-800L to najmniejsza elektroniczna niania z oferty D-Linka. Umożliwia podgląd obrazu na urządzeniu mobilnym, z dowolnego miejsca na świecie dzięki bezpłatnej aplikacji mydlink Baby. Funkcja aparatu cyfrowego. Mikrofon wbudowany.

Opis - D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior

Elektroniczna niania EyeOn™ Baby Junior

- Podgląd obrazu w nocy - Diody podczerwieni umożliwiają podgląd dziecka nawet w całkowitej ciemności.
- Czujnik ruchu i dźwięku - W momencie wykrycia płaczu lub ruchu dziecka, urządzenie natychmiastowo wysyła powiadomienia.
- Dwukierunkowy dźwięk - Umożliwia rozmowę z dzieckiem.
- 5 klasycznych kołysanek - Popularne i przyjemne dla dziecka kołysanki ułatwią spokojne zaśnięcie.
- Wymienne obudowy - Pastelowy niebieski lub różowy.

DCS-800L to najmniejsza elektroniczna niania z oferty D-Linka. Umożliwia podgląd obrazu na urządzeniu mobilnym z dowolnego miejsca na świecie dzięki bezpłatnej usłudze mydlink™.

Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior zaprojektowano po to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa dziecku i umożliwić rodzicom zdalną kontrolę zachowania malucha. Wyraźny obraz oraz automatyczny tryb nocny, który uruchamia się po zmierzchu, umożliwia wygodne monitorowanie dziecka przez całą dobę. To idealne rozwiązanie do domu i podróży, dzięki bezpłatnej usłudze mydlink™, która umożliwia podgląd obrazu na smartfonie lub tablecie w każdym miejscu - wystarczy tylko połączenie z Internetem. Co więcej, dwukierunkowy dźwięk umożliwia mówienie do dziecka wprost ze smartfonu lub tabletu.

Technologia, która dba o dziecko

Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior może wysyłać powiadomienia o konkretnych zdarzeniach. Wbudowane czujniki ruchu i dźwięku wykrywają płacz lub aktywność po przebudzeniu.

Monitoring dziecka nigdy nie był tak łatwy i przyjemny

Elektronicznej niani z kamerą EyeOn™ Baby można użyć podczas podróży z dzieckiem, nawet bez dostępu do Internetu. Wystarczy podłączyć telefon lub tablet do utworzonej przez nianię sieci bezprzewodowej, aby móc zdalnie kontrolować zachowanie dziecka. To idealne rozwiązanie podczas rodzinnych wakacji lub wizyty u przyjaciół. Możliwe jest również podłączenie przenośnego źródła zasilania¹ przez USB kamery tak, aby uczynić ją w pełni mobilnym urządzeniem.

Rewolucyjna usługa chmury mydlink™

Zazwyczaj podłączenie kamery do domowej sieci oraz dostęp w tradycyjny sposób wymaga złożonej i czasochłonnej konfiguracji. mydlink™ sprawia, że dostęp do kamery EyeOn™ jest dziecinnie prosty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację mydlink™ Baby na smartfona lub tablet i w kilku prostych krokach skonfigurować i uzyskać podgląd obrazu z kamery EyeOn™. Jest to możliwe z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do sieci Wi-Fi lub połączenia LTE/3G.

Dziecinnie prosta konfiguracja

Po pobraniu bezpłatnej aplikacji mydlink™ Baby na iPhone’a, iPada lub urządzenie z systemem Android, aplikacja krok po kroku przeprowadzi przez proces instalacji oraz przedstawi wszystkie funkcje urządzenia.1 - Zewnętrzne źródło zasilania przez USB nie jest dołączone (minimum wyjście 2 A).

Ocena produktu: D-LINK DCS-800L Elektroniczna niania z kamerą EyeOn™ Baby Junior

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIS ActiveJet Aerocool ALCATEL AMD AMICA APPLE ASUS Babyliss BE QUIET! BEAMIE BEKO BROTHER CANON Crucial D-Link Dell DJI EPSON FIBARO G DATA GIGABYTE HP Huawei Intel Jabra Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Mykronoz Nikon Philips PocketBook Razer Roccat SanDisk Samsung Sony SteelSeries TOMTOM Toshiba Trust ZELMER
do góry