Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

D-LINK DCS-930L WiFi N Home Network Camera / mydlink - DCS-930L / E

0 | Opinie: 0

D-LINK DCS-930L WiFi N Home Network Camera/mydlink - DCS-930L/E D-LINK DCS-930L WiFi N Home Network Camera/mydlink - DCS-930L/E D-LINK DCS-930L WiFi N Home Network Camera/mydlink - DCS-930L/E
Specyfikacja - D-LINK DCS-930L WiFi N Home Network Camera/mydlink - DCS-930L/E
Typ przetwornikaCMOS
Kąt widzenia54 stopnie
Maksymalna rozdzielczość zapisu640 x 480
Kolor głównyBiały
Gwarancja24 miesiące

Opis - D-LINK DCS-930L WiFi N Home Network Camera/mydlink - DCS-930L/E

Bezprzewodowa kamera IP DCS-930L

- Najszybsza technologia Wireless N umożliwiająca bezproblemowe połączenia w całym domu.
- Sensor CMOS działający przy natężeniu 1 luks (do korzystania z kamery w słabo oświetlonych miejscach).
- Powiadomienia pocztą elektroniczną wywoływane zarejestrowanym ruchem.
- Wbudowany mikrofon.
- Łatwe zabezpieczenie połączenia bezprzewodowego przy użyciu jednego przycisku - funkcja Wi-Fi Protected Setup (WPS).
- Bezpłatna usługa mydlink oferująca łatwą i szybką transmisję z kamery z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu.

Bezprzewodowa kamera sieciowa DCS-930L Wireless N jest wielofunkcyjnym rozwiązaniem do monitorowania małych dzieci, zwierząt, domów, a także biur i małych sklepów.

W przeciwieństwie do typowych kamer internetowych, urządzenie DCS-930L przesyła wysokiej jakości obraz wideo i dźwięk. Jest to użyteczne zarówno do lokalnego jak i zdalnego monitorowania. Usługa mydlink to najłatwiejszy podgląd obrazu z kamery i zarządzania nią, zarówno za pośrednictwem komputera jak i aplikacji w iPhonie, telefonie z systemem Android lub na tablecie.Kamera DCS-930L ma wbudowaną funkcję wykrywania ruchu i umożliwia wysyłanie powiadomień pocztą elektroniczną.

Zastosowany interfejs użytkownika czyni z kamery wszechstronny system monitorowania domu. Użytkownik może w łatwy sposób skonfigurować obszar wykrywania (np. okno lub drzwi do garażu) w interfejsie, a następnie otrzymywać powiadomienia pocztą elektroniczną, jeśli zostanie wykryty jakikolwiek ruch.Usługa mydlink™: najłatwiejszy sposób monitorowania domu

Podłączenie kamery do sieci i uzyskanie do niej dostępu zazwyczaj wymaga złożonej konfiguracji. Usługa mydlink™ ułatwia dostęp do kamery z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Korzystając z poradnika można uruchomić kamerę w kilka minut, wykonując prezentowane instrukcje krok po kroku. Następnie na stronie internetowej można skonfigurować konto mydlink™, które umożliwia wyświetlanie obrazu z kamery i zarządzanie nią za pośrednictwem dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Jeśli użytkownik ma więcej niż jedną kamerę, może dodać wszystkie kamery do istniejącego konta mydlink™ i monitorować je z pojedynczego miejsca.

Mobilny dostęp do kamer jest dziecinnie prosty.

Wystarczy pobrać darmową aplikację mydlink™ na iPhone’a lub telefon z systemem Android, a następnie wyświetlać obraz z kamery w dowolnym miejscu za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego lub połączenia 3G. Dzięki aplikacji możliwe jest monitorowanie mobilne bez dostępu do komputera.

Bezprzewodowa kamera sieciowa dzięki technologii Wireless N rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej na cały dom.

Umożliwia ona strumieniowe przesyłanie wysokiej jakości danych wideo do zdalnych serwisów za pośrednictwem Internetu. Funkcja badania otoczenia umożliwia łatwe wyświetlenie pobliskich sieci bezprzewodowych i połączenie z nimi. Kamera DCS-930L zawiera również standardowy port Ethernet, umożliwiający połączenie z tradycyjnymi sieciami przewodowymi.

Kompletny system monitorowania

Istnieje również możliwość wyświetlania obrazu z maksymalnie 32 kamer za pośrednictwem komputera z systemem Windows i dołączonego do zestawu, darmowego oprogramowania D-ViewCam (DCS-100). Oprogramowanie D-ViewCam oferuje zestaw funkcji obejmujący scentralizowane zarządzanie powiadomieniami oraz nagrywanie obrazu/dźwięku.

Opinie - D-LINK DCS-930L WiFi N Home Network Camera / mydlink - DCS-930L / E

Ocena produktu: D-LINK DCS-930L WiFi N Home Network Camera / mydlink - DCS-930L / E

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS D-Link HP Huawei Intel TP-Link
do góry