Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

0 | Opinie: 0

D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
ProducentD-Link
Kod producentaDEM-310GT
Dodatkowe informacjeTransceiver Mini GBIC, 1000BaseLX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy LX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Singlemode 9/125 µm o maksymalnej długości 5 km, tryb pełnodupleksowy, kontrola przepływu 802.3x, wymiana "na gorąco"
Waga67 g
Kolor głównySrebrny
Gwarancja24 miesiące

Opis - D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

Transceiver Mini GBIC, 1000BaseLX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy LX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Singlemode 9/125 µm o maksymalnej długości 5 km, tryb pełnodupleksowy, kontrola przepływu 802.3x, wymiana "na gorąco"

Łącze optyczne - Port światłowodowy LC 1000 Mb/s LX (standard IEEE 802.3z)
Łącze fizyczne - Światłowód Singlemode 9/125 µm o maksymalnej długości 10 km
Typ portów - Mini GBIC, 1000BaseLX (LC-Duplex)
Zgodność ze standardem - Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s, IEEE 802.3z

Ocena produktu: D-LINK DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link Dell HP Huawei Intel
do góry