Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

D-LINK DKVM-4U KVM 4xUSB

0 | Opinie: 0

D-LINK DKVM-4U KVM 4xUSB
Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - D-LINK DKVM-4U KVM 4xUSB
Kod producentaDKVM-4U
Wyjścia/wejścia obrazuD-Sub / VGA
Gwarancja24 miesiące
Liczba portów USB 2.04 x
Dodatkowe informacjeUmożliwia sterowanie 4 komputerami za pomocą jednej klawiatury, monitora i myszy. Oszczędność pieniędzy, miejsca i energii w miejscu pracy. Zgodność ze standardem USB. Emulacja klawiatury i myszy podczas startu. Przełączanie za pomocą klawisza lub skrótu klawiaturowego Kompaktowe urządzenie biurkowe. Wygodny tryb automatycznego rozpoznawania. Sygnalizacja dźwiękowa podczas przełączania komputerów. Automatyczne zapamiętywanie stanu klawiszy Caps Lock, Num Lock i Scroll Lock poszczególnych komputerów. Nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania. DKVM-4U to elektroniczny przełącznik KVM (klawiatura/monitor/mysz) pozwalający na dołączenie do 4 komputerów do jednego zestawu klawiatura/mysz/monitor. Przełącznik ten obsługuje klawiatury i myszy dołączane przez złącze USB.
Wymiary30.5 x 178 x 105 mm
Waga275 g
Dołączone akcesoriaInstrukcja obsługi. dwa komplety 1,8m kabli KVM<->PC (1 komplet zawiera 1 kabel video oraz 1 kabel USB 2.0)

Opis - D-LINK DKVM-4U KVM 4xUSB

DKVM-4U to elektroniczny przełącznik KVM pozwalający na dołączenie do 4 komputerów do jednego zestawu klawiatura/mysz/monitor.
UWAGA! w zestawie znajdują się dwa komplety 1,8m kabli KVM<->PC (1 komplet zawiera 1 kabel video oraz 1 kabel USB 2.0)
DKVM-4U to elektroniczny przełącznik KVM (klawiatura/monitor/mysz) pozwalający na dołączenie do 4 komputerów do jednego zestawu klawiatura/mysz/monitor. Przełącznik ten obsługuje klawiatury i myszy dołączane przez złącze USB.

Złącze D-sub

Urządzenie posiada analogowe złącze dające możliwość podpięcia dodatkowego monitora bądź projektora w tym standardzie do naszego komputera.

Ocena produktu: D-LINK DKVM-4U KVM 4xUSB

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link Dell HP Huawei Intel
do góry