Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

D-LINK DNR-326 rejestrator 2x3,5" SATA / mydlink

0 | Opinie: 0

D-LINK DNR-326 rejestrator 2x3,5" SATA/mydlink D-LINK DNR-326 rejestrator 2x3,5" SATA/mydlink D-LINK DNR-326 rejestrator 2x3,5" SATA/mydlink
Produkt niedostępny
Specyfikacja - D-LINK DNR-326 rejestrator 2x3,5" SATA/mydlink
Wymiary875 g
Waga115 x 146.4 x 178.5 mm
Gwarancja24 miesiące
Dodatkowe informacjeStandardy: IEEE802.3/u/z, Auto MDI/MDI-X, SATA I/II Dysk: HDD reformat, RAID 0, 1, JBOD Pamięć: Flash ROM: 32 MB, RAM: 128 MB DDR II Porty: 1x Gigabit LAN port, 1x USB port

Opis - D-LINK DNR-326 rejestrator 2x3,5" SATA/mydlink

Natychmiastowy podgląd na żywo

Intuicyjny interfejs GUI D-Link ułatwia oglądanie wideo z NVR. Strona stanu kamery pokazuje stan połączenia i nagrywania wraz z liczbą klatek na sekundę i przepływnością z każdej kamery. Wyświetlany jest także całkowity dostępny czas nagrywania.

Monitoring na żywo i regulacja kamery

Użytkownicy mają do wyboru różne opcje przeglądania i organizowania materiału z kamery na ekranie. W przypadku systemu z wielu kanałów, użytkownicy mogą po prostu przeciągnąć i upuścić wybrane widoki z kamer do obszaru wyświetlania. Wykonywane zadania są wyświetlane przez OSD dla łatwiejszej identyfikacji. Z poziomu interfejsu można przywrócić wcześniej zapisany widok. Za pomocą interfejsu użytkownicy mogą także sterować funkcjami Pan / Tilt / Zoom.

Rozbudowana funkcjonalność nagrywania

Przejrzysty interfejs pomaga w konfiguracji, w tym kompresji, rozdzielczości i ilości klatek dla wszystkich podłączonych kamer. Rejestrator zapisuje obraz z maksymalnie dziewięciu lokalnych i zdalnych kamer sieciowych. Gdy kamery zostaną uruchomione, wysoce konfigurowalny system planowania pozwala na nagrywanie ciągłe lub nagrywanie w wyznaczonych przedziałach czasowych. Każda kamera może być ustawiona do zapisu, niezależnie w ustawionych odstępach czasu.

Ocena produktu: D-LINK DNR-326 rejestrator 2x3,5" SATA / mydlink

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ASUS D-Link Dell HP Huawei Intel
do góry