Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Gaming Gry Gry - edycje cyfrowe Death end re+Quest

Death end re+Quest

Death end reQuest.jpg
Death end reQuest.jpg
114,39 zł
Oczekiwany czas wysyłki: Do 30 minut od wpłaty.
Produkt Dostępny
Darmowa dostawa
Dystrybucja elektroniczna (e-mail)
Bezpłatnie
InPost Paczkomaty 24/7
BLIK
Przelew online
Google Pay

Opis

Instrukcja aktywacji gry na platformie Steam

Uruchamiamy klienta Steam i logujemy się na swoje konto Steam. Następnie wybieramy zakładkę "Gry" w górnym menu klienta oraz wybieramy opcję "Aktywuj produkt na Steam..."

Po uruchomieniu się kreatora dodawania nowej gry klikamy przycisk "dalej"

Następnie musimy potwierdzić regulamin przyciskiem "Zgadzam się"

W wyznaczonym miejscu wpisujemy klucz produktu i klikamy przycisk "dalej". W końcowym etapie dostaniemy komunikat potwierdzający dodanie gry do biblioteki

Death end re;Quest

Arata Mizunashi, programista gier wideo, otrzymuje powiadomienie e-mail wysłanego do niego przez Shinę Ninomiyę, jego kolegę, który zaginął prawie rok temu. Wspólnie pracowali nad stworzeniem World’s Odyssey (W.O.D.), wciągającego wirtualnego krajobrazu opartego na zapierającej dech w piersiach, najnowocześniejszej technologii. Oznacza to, że nagłe zniknięcie Shiny szybko zatrzymało produkcję. Arata dokonuje zaskakującego odkrycia, że Shina Ninomiya utknęła w „W.O.D.” Cały czas. Kiedy Arata w pośpiechu zagłębia się z powrotem w linie kodu nawiedzające jego porzucony projekt, zdaje sobie sprawę, że jego gra jest teraz spustoszona przez plagę błędów, a Shina jest jedynym aktywnym graczem.

Arata wkrótce dowiaduje się, że nikczemna siła uniemożliwia mu wyciągnięcie Shiny z gry. Jej jedyne wyjście? Musi ukończyć grę, aby odblokować idealne zakończenie - wynik ze wskaźnikiem sukcesu 1%. Podczas swojej podróży napotykają mnóstwo postaci NPC, które rozmazują postrzeganie ludzkości i technologii sztucznej inteligencji, wprawiając w ruch ekscytującą narrację, która kwestionuje różnice między światem wirtualnym a naszym.

Turowe gry RPG odwrócone do góry nogami - w tym turowym systemie bitewnym możesz swobodnie wędrować i walczyć z przerażającymi potworami. Podczas bitwy gracze mogą zmienić gatunek gry z strzelanki FPS na nawet bijatykę!

Podczas eksploracji gracze będą musieli aktywować umiejętności lochów specyficzne dla postaci, aby uzyskać dostęp do trudno dostępnych obszarów i ukrytych skarbów!

Podążaj za Białym Królikiem i odkryj zainfekowany przez robaki świat - W tym hiperrealistycznym świecie gry gracze muszą pomóc Shinie uciec z wszechświata gry pełnego zarażonych bossów i hipnotyzujących środowisk!

UWAGA

Jedną z cech tej gry jest kilka „złych zakończeń”, od graficznie krwawych scen do tekstowych opisów śmierci postaci (np. Oglądanie sceny ścięcia głowy lub czytanie fragmentu o wyrwaniu rdzenia kręgowego postaci) .

Ta gra zawiera treści, które mogą nie być odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, w tym następujące: Krew, Przemoc, Dwuznaczne motywy, Wulgarny język

©2019 IDEA FACTORY / COMPILE HEART All rights reserved. Death end re;Quest is a trademark of IDEA FACTORY. Licensed to and published by Idea Factory International, Inc.

Specyfikacja

Wydanie gry Podstawowy
Platforma PC
Rodzaj gra fabularna (Role-Playing Game)
Wykonawca IDEA FACTORY / COMPILE HEART
Data wydania (DD/MM/RRRR) 19/02/2019
Klasyfikacja ESRB od 17 lat
Rating PEGI 16
Edytor Idea Factory
Wersja językowa Angielski
Rodzaj dystrybucji Steam
Wirtualna rzeczywistość (VR) słuchawki są wymagane Nie
Ilość na paczkę 1 szt.
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Death end re+Quest

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.