Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001 - BD5001

0 | Opinie: 0

Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001 - BD5001 Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001 - BD5001 Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001 - BD5001 Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001 - BD5001 Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001 - BD5001 Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001 - BD5001

Darmowa dostawa!

Zapłać w systemie PayPal
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h
Specyfikacja - Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001
ProducentBRAUN
Kod producentaBD5001
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Regulacja prędkości depilatora2 stopnie
Sposób depilacjiŚwietlna
System masującyTak
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
Kolor głównyBiały
Dodatkowe informacje300 000 impulsów - Do 15 lat kompletnych zabiegów na ciało lub 35 lat w przypadku depilacji łydek, okolic bikini, twarzy i pach. Inteligentny sensor kolorytu skóry SensoAdapt™ Odcień skóry nie jest jednolity – różni się w zależności od obszaru ciała. Wyjątkowy sensor kolorytu skóry SensoAdapt™ nieustannie – 80 razy na sekundę – odczytuje odcień skóry i automatycznie dopasowuje do niego intensywność światła, co przekłada się na maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo.
Waga340 g
Strona producentawww.braun.com
Gwarancja24 miesiące

Opis - Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001

Braun Silk-expert - inteligentny wybór

Braun Silk-expert jest innowacyjnym systemem IPL, który pozwala na trwałą, widoczną depilację w w ciągu zaledwie czterech zabiegów. Oddziałuje pod powierzchnią skóry, na melaninę w mieszku włosowym, co pozwala przerwać cykl ponownego wzrostu włosów. Regularne stosowanie zapobiega wzrostowi niepożadanych włosów pod powiechnią skóry.

Szybkie i precyzyjne zabiegi

Główny tryb umożliwia przesuwanie urządzenia po skórze, aby zabiegi przebiegały w bardziej płynny sposób na większych obszarach ciała, takich jak nogi. Zintegrowany czujnik kontaktu ze skórą zapewnia, że również mniejsze obszary ciała takie jak górna warga mogą być poddane dokładnemu zabiegowi.

Tryb łagodny

Początkujący użytkownicy mogą wybrać tryb delikatny, który wykorzystuje mniejszą intensywność światła. Jest także idealnym rozwiązaniem w kuracji wrażliwych miejsc, takich jak bikini lub obszary pod pachami.

300 000 impulsów

Do 15 lat kompletnych zabiegów na ciało lub 35 lat w przypadku depilacji łydek, okolic bikini, twarzy i pach.

Moc non-stop

Silk-expert IPL nie wymaga baterii i ładowania. Można stosowac go z pełną mocą bez przerw. Nie wymaga wymiany żarówek czy żeli - wystarczy podłaczyć urządzenie i rozpocząć zabieg.

Ocena produktu: Depilator BRAUN Silk-Expert IPL BD 5001 - BD5001

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ActiveJet LG Philips Samsung ZELMER
do góry