Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001

0 | Opinie: 0

Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001 Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001 Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001 Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001 Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001
Specyfikacja - Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Sposób depilacjiŚwietlna
System masującyTak
Regulacja prędkości depilatora2 stopnie
Waga340 g
Kolor głównyBiały
KolorBiały
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
Gwarancja24 miesiące
Dodatkowe informacjeInteligentny sensor kolorytu skóry SensoAdapt™ Odcień skóry nie jest jednolity – różni się w zależności od obszaru ciała. Wyjątkowy sensor kolorytu skóry SensoAdapt™ nieustannie – 80 razy na sekundę – odczytuje odcień skóry i automatycznie dopasowuje do niego intensywność światła, co przekłada się na maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo.
Dołączone akcesoriaMaszynka do golenia Gillette Venus

Opis - Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001

Braun Silk-expert - inteligentny wybór

Braun Silk-expert jest innowacyjnym systemem IPL, który pozwala na trwałą, widoczną depilację w w ciągu zaledwie czterech zabiegów. Oddziałuje pod powierzchnią skóry, na melaninę w mieszku włosowym, co pozwala przerwać cykl ponownego wzrostu włosów. Regularne stosowanie zapobiega wzrostowi niepożadanych włosów pod powiechnią skóry.

Szybkie i precyzyjne zabiegi

Główny tryb umożliwia przesuwanie urządzenia po skórze, aby zabiegi przebiegały w bardziej płynny sposób na większych obszarach ciała, takich jak nogi. Zintegrowany czujnik kontaktu ze skórą zapewnia, że również mniejsze obszary ciała takie jak górna warga mogą być poddane dokładnemu zabiegowi.

Tryb łagodny

Początkujący użytkownicy mogą wybrać tryb delikatny, który wykorzystuje mniejszą intensywność światła. Jest także idealnym rozwiązaniem w kuracji wrażliwych miejsc, takich jak bikini lub obszary pod pachami.

Moc non-stop

Silk-expert IPL nie wymaga baterii i ładowania. Można stosowac go z pełną mocą bez przerw. Nie wymaga wymiany żarówek czy żeli - wystarczy podłaczyć urządzenie i rozpocząć zabieg

Opinie - Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001

Ocena produktu: Depilator Braun Silk-Expert IPL BD5001

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Babyliss Beurer Panasonic Philips Rio Beauty
do góry