Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Depilator świetlny Philips SC2009 / 00

4 | Opinie: 1

Depilator świetlny Philips SC2009/00 Depilator świetlny Philips SC2009/00 Depilator świetlny Philips SC2009/00 Depilator świetlny Philips SC2009/00
Specyfikacja - Depilator świetlny Philips SC2009/00
Rodzaj zasilaniaWbudowany akumulator
Sposób depilacjiŚwietlna
System masującyNie
Regulacja prędkości depilatora5 stopni
Kolor głównyBiały
KolorBiały
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
Gwarancja24 miesiące

Opis - Depilator świetlny Philips SC2009/00

Urządzenie przystosowane do bezpiecznego i wydajnego korzystania w domu


Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light, IPL) opartą na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Firma Philips dostosowała tę technologię tak, aby można było bezpiecznie i skutecznie korzystać z niej w domu. Firma Philips podjęła ścisłą współpracę z najlepszymi dermatologami, aby opracować przełomowy zestaw do depilacji. Przez ponad 10 lat prowadziliśmy szeroko zakrojone badania konsumenckie z udziałem ponad 2000 ochotników.

Ciesz się gładką skórą każdego dnia


Urządzenie Philips Lumea kieruje impulsy światła do cebulek włosów. W rezultacie włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia.

Skuteczność bez wysiłku


Skuteczność bez wysiłku Nasze badania kliniczne wykazały znaczne zmniejszenie ilości włosów w ciągu czterech zabiegów wykonywanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra zyskała gładkość. Aby utrzymać te wyniki, wystarczy doraźnie powtarzać zabiegi. Czas między zabiegami może się różnić w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosów.

Odpowiednie do różnych typów skóry i włosów


Urządzenie Philips Lumea działa skutecznie w przypadku włosów o naturalnych kolorach: ciemny blond, brązowy i czarny. Podobnie jak inne zabiegi wykorzystujące światło, Philips Lumea NIE działa skutecznie na takie kolory włosów, jak rudy, jasny blond, biały/siwy. To urządzenie NIE też przeznaczone do usuwania włosów z bardzo ciemnej skóry.

Bezpieczne i skuteczne działanie, nawet w przypadku wrażliwej skóry


Urządzenia można bez obaw używać do usuwania owłosienia z twarzy (znad górnej wargi, z podbródka i bokobrodów) i różnych obszarów ciała, w tym nóg, pach, okolic bikini, brzucha i ramion.

Duże okienko urządzenia umożliwia szybką aplikację


Duże okienko urządzenia umożliwia szybką aplikację na większych obszarach ciała, takich jak nogi.

Nasadka do twarzy zapewniająca bezpieczeństwo podczas stosowania na twarzy


Nasadka do ciała jest wyposażona w specjalnie zaprojektowany, wbudowany filtr światła, który umożliwia bezpieczne i wygodne stosowanie na obszarze nad górną wargą oraz na podbródku i bokobrodach. Nasadki można również używać w innych wrażliwych miejscach ciała, na przykład pod pachami i w miejscach trudno dostępnych.

Nasadka do specjalnych zabiegów w okolicach bikini


Nasadka do okolic bikini zapewnia skuteczność zabiegów w tym obszarze ciała. Włosy w tym miejscu są zwykle mocniejsze i grubsze niż włosy na nogach

Pięć regulowanych ustawień energii świetlnej


Urządzenie Philips Lumea oferuje pięć regulowanych ustawień energii świetlnej, które zapewniają delikatne, a jednocześnie skuteczne usuwanie owłosienia. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi IPL z użyciem urządzenia Philips Lumea są bezpieczne i łagodne — można je stosować również na wrażliwej skórze i delikatnych częściach ciał

Do urządzenia Lumea Prestige dołączony jest elegancki pokrowiec


Do urządzenia Philips Lumea Prestige dołączony jest elegancki pokrowiec ułatwiający przechowywanie.

Opinie - Depilator świetlny Philips SC2009 / 00

Ocena produktu: Depilator świetlny Philips SC2009 / 00

Średnia ocena: 4
Opinie: 1

0%
0%
0%
100%
0%

Karcia K - 27.07.2017 09:26

Usuwanie włosów światłem brzmi jak coś z filmu science fiction, ale to faktycznie działa :) Proces jest bezbolesny i nieinwazyjny, szkoda tylko, że nie mogę polecić wszystkim ze względu na to, że nie działa ze wszystkimi kolorami włosów, no i cena mogłaby być niższa troche.

Zaufani Producenci

Babyliss Beurer Panasonic Philips Rio Beauty
do góry