Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Sport i rekreacja Skating i deskorolki Deskorolka Meteor Smile czarno-kremowa 22591

Deskorolka Meteor Smile czarno-kremowa 22591

deskorolka-meteor-smile-22591-gora-dol.jpg
deskorolka-meteor-smile-22591-gora.jpg
deskorolka-meteor-smile-22591-spod.jpg
deskorolka-meteor-smile-22591-kolka.jpg
deskorolka-meteor-smile-22591-gora-dol.jpg
deskorolka-meteor-smile-22591-gora.jpg
deskorolka-meteor-smile-22591-spod.jpg
deskorolka-meteor-smile-22591-kolka.jpg

Deskorolka Meteor Smile czarno-kremowa 22591

Producent:
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Deskorolka Meteor Smile czarno-kremowa 22591

Jazda na deskorolce to sport, który cieszy się ogromną popularnością, zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Model Meteor Smile 22591 stanowi reaktywację niezwykle popularnych winylowych deskorolek z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych w połączeniu ze współczesną techniką.

Niewielki rozmiar i waga sprawiają, że deskorolka jest łatwa w transporcie i przenoszeniu. Idealnie nadaje się do miejskiej jazdy po zatłoczonych, wyboistych chodnikach. Antypoślizgowa powierzchnia doskonale zabezpiecza przed zsunięciem się z deski w czasie jazdy, natomiast miękkie kółka umożliwiają szybką jazdę oraz świetnie absorbują wszelkie drgania powstałe w czasie jazdy po nierównościach. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości klonu chińskiego oraz klonu kanadyjskiego, jest niezwykle wytrzymała oraz zachowuje swój kształt nawet przy ciężkich upadkach i lądowaniach. Drewniany deck nadaje deskorolce klasycznego wyglądu.

Specyfikacja

Typ produktu Deskorolka
Kolor powierzchni Wzór
Kolor kółek Kremowy
Maksymalne obciążenie 100 kg
Dedykowane płci Chłopak, dziewczyna
Materiały Aluminium, Klon
Materiał kół PU
Twardość koła 78A
Typ łożyska ABEC 7
Długość produktu 570 mm
Szerokość produktu 150 mm
Rozmiar koła 4,5 cm
Szerokość koła 6 cm
Waga produktu 1,7 kg
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Deskorolka Meteor Smile czarno-kremowa 22591

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Deskorolka Meteor Smile czarno-kremowa 22591

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.