Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda

DIY Do It Yourself – Zrób to sam.

Przed nami dłuższe jesienne i zimowe wieczory, to dobry moment na poszerzanie swoich zainteresowań oraz realizowaniem swojego hobby związanego z pracami, jakie można wykonać samemu w domu. Robienie na drutach, szydełku czy samodzielne szycie na maszynie. Początki mogą być trudne, ale stawianie przed sobą wyzwań to świetny sposób na rozwój. W internecie można znaleźć wiele portali, na których pokazywane są instrukcje i porady jak przygotować własnoręcznie dekorację, odzież czy samodzielnie uszyć zasłony.

Rękodzieło

Od niedawna w naszej ofercie możecie znaleźć produkty z kategorii Rękodzieło: Druty, igły i szydełka, włóczki, a także gotowe zestawy, które pomogą stworzyć Wam wspaniałe rzeczy. Zestawy do szydełkowania to też świetny pomysł na prezent dla początkujących.

Zobacz więcej produktów z kategorii Rękodzieło

Maszyny do szycia

W naszej ofercie znajdziecie również szeroką ofertę maszyn do szycia. Wybrać możecie z ponad 60 różnych rodzajów maszyn marek Singer, Łucznik oraz Brother.

Zobacz więcej produktów z kategorii Maszyny do szycia

Oświetlenie

Od września dni są coraz krótsze, szybciej robi się ciemno. Przy szydełkowaniu, robieniu na drutach czy też szyciu na maszynie przyda się dobre oświetlenie.

Zobacz więcej produktów z kategorii Lampy stojące

Newsletter

Zapisz się na newsletter

i odbierz kod rabatowy na zakupy o wartości 10 lub 50 zł!

Wymagane
* Kod rabatowy 50 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 2000 zł / Kod rabatowy 10 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 200 zł