Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zachowaj smaki lata na dłużej! Zamroź, Ususz, Wyciśnij, Zapakuj!

Dłuta to narzędzia ręczne przeznaczone przede wszystkim do obróbki drewna, ale też kamienia. Jako elementy składowe młotów i młotowiertarek służą do wiercenia w murze oraz kamieniu naturalnym. Wobec tego, narzędzia te stanowią podstawowe wyposażenie pracowni i warsztatów rzeźbiarzy, stolarzy, kamieniarzy, a także innych osób, które na co dzień pracują z surowcami występującymi w przyrodzie.

Dłuta - krótka specyfikacja narzędzi dostępnych w sklepie Sferis

W większości przypadków dłuta wykonane są ze stali narzędziowej (hartowanej) bądź też ze stali węglowej. Dłuta łopatkowe przeznaczone są do ręcznej obróbki drewna, z kolei płaskie do stosowania w młotach. Standardowe dłuto do drewna zbudowane jest ze stalowego, tzn. hartowanego i odpuszczonego ostrza, które z jednej strony zakończone jest wylotem z krawędzią tnącą, zaś z drugiej kołnierzem ze sztyftem (lub piórem) do osadzenia w drewnianym trzonku. Narzędzia te są bardzo solidne, trwałe i precyzyjne.

Filtry

Oferty wyróżnione
Producenci
Szerokość
Cena

Ilość produktów: 3

Domyślnie
Domyślnie

Zaufani Producenci

Actina ACTIS ACTIVEJET Aerocool AMD Amica Apple ASUS Babyliss Be Quiet! BEKO Beurer Blaupunkt BOSCH BROTHER CANON Crucial D-Link Dell DELONGHI DJI ELECTROLUX EPSON FIBARO GIGABYTE HP Huawei Intel JBL KARCHER Kingston Lenovo LG Logitech Manta Microsoft MSI Nikon Panasonic Philips PocketBook Razer Rio Beauty ROCCAT SanDisk SIEMENS Sony SteelSeries Tefal Toshiba TP-Link Trust VILEDA Whirlpool ZANUSSI ZELMER
do góry