Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Dłuta to narzędzia ręczne przeznaczone przede wszystkim do obróbki drewna, ale też kamienia. Jako elementy składowe młotów i młotowiertarek służą do wiercenia w murze oraz kamieniu naturalnym. Wobec tego, narzędzia te stanowią podstawowe wyposażenie pracowni i warsztatów rzeźbiarzy, stolarzy, kamieniarzy, a także innych osób, które na co dzień pracują z surowcami występującymi w przyrodzie.

Dłuta - krótka specyfikacja narzędzi dostępnych w sklepie Sferis

W większości przypadków dłuta wykonane są ze stali narzędziowej (hartowanej) bądź też ze stali węglowej. Dłuta łopatkowe przeznaczone są do ręcznej obróbki drewna, z kolei płaskie do stosowania w młotach. Standardowe dłuto do drewna zbudowane jest ze stalowego, tzn. hartowanego i odpuszczonego ostrza, które z jednej strony zakończone jest wylotem z krawędzią tnącą, zaś z drugiej kołnierzem ze sztyftem (lub piórem) do osadzenia w drewnianym trzonku. Narzędzia te są bardzo solidne, trwałe i precyzyjne.

Filtry

Szerokość
Cena

Ilość produktów: 4

Domyślnie
Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET Blaupunkt BOSCH KARCHER
do góry