Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Zwierzęta Akcesoria dla psów i kotów Dogcessories Smycz Idealeash Trekking MAXI dla psów poniżej 20kg
Dostawa 0zł

Dogcessories Smycz Idealeash Trekking MAXI dla psów poniżej 20kg

trekking20 2.jpg
trekking20.png
DSC_0170.jpg
trekking20 2.jpg
trekking20.png
DSC_0170.jpg
5.0 (5 opinii)

Dogcessories Smycz Idealeash Trekking MAXI dla psów poniżej 20kg

Producent: Dogcessories
Produkt Produkt niedostępny
InPost Paczkomaty 24/7
BLIK
Przelew online
Google Pay

Opis

SMYCZ IDEALEASH 2.0 TREKKING LITE DLA PSÓW PONIŻEJ 20 KG Z PROGRAMU "KTO TO KUPI?"

Idealeash w wersji Trekking to w pełni funkcjonalna smycz wielozadaniowa. Doskonale sprawdzi się podczas wspólnych spacerów, ale i do wspólnego joggingu, dzięki możliwości zapięcia jej wokół pasa. Innowacje w które wyposażyliśmy ten produkt skutecznie zredukują potencjalne szkody związane z ciągnięciem psa na smyczy a także uniemożliwią mu jej przegryzienie – zapewni to osłona w zasięgu szczęk psa. Produkt zaprezentowany w programie "Kto to kupi?", zaprojektowany i wykonany ręcznie w 100% w Polsce.

SYSTEM AMORTYZACJI SZARPNIĘĆ (SAS)

Działa w oparciu o zasadę, że im bardziej pies ciągnie,tym bardziej wzrasta amortyzacja smyczy. Zwykłe amortyzatory gumowe pod wpływem rozciągania tracą siłę amortyzacji, rozciągają się i kruszeją. Nasz - nigdy!

SYSTEM „STOP GRYZIENIU SMYCZY" (BSS)

Wykorzystaliśmy fakt, że pies zaciskając szczęki nie może przesuwać ich w płaszczyźnie poziomej. Stworzyliśmy więc spiralę tak, aby zęby bezboleśnie się po niej ześlizgiwały, uniemożliwiając zaciśnięcie na niej szczęk.

SYSTEM PŁYNNEJ REGULACJI DŁUGOŚCI (SLS)

Umożliwia prostą i szybką zmianę długości smyczy za pomocą dwóch tubularnych gumowych nakładek. Wpięty pomiędzy nie karabińczyk nie przemieści się i nada smyczy wymarzoną długość!

STARANNE MOCOWANIA

Wszystkie liny są przeszywane nićmi do zszywania pasów bezpieczeństwa, na maszynach produkcyjnych importowanych z Japonii.

LINA MUSCLE CORE ROPE

Na potrzeby naszych smyczy zaprojektowaliśmy własną linę, inspirowaną ludzkimi mięśniami szkieletowymi, by jej sprężystość i sposób reakcji na szarpnięcia jak najwierniej przypominał tkankowy pierwowzór.

ODBLASKOWOŚĆ (RFL)

Cecha właściwie niezbędna by smycz służyła nam uniwersalnie bez względu na porę spaceru. Nasze liny posiadają nici odblaskowe na cał długości smyczy.

SMYCZ WIELOZADANIOWA ZNANA Z PROGRAMU
"KTO TO KUPI?"

Nie ma znaczenia, czy Twój czworonożny przyjaciel chce dotrzymać Ci kroku w marszu czy w biegu, czy chcesz by smycz spoczywała w ręku czy była zapięta swobodnie wokół pasa – dajemy Ci całe spektrum możliwości i zastosowań, na które pozwala smycz o sprężystości bungee wyposażona we wszystkie nasze podstawowe innowacje!

Specyfikacja

Kolor produktu Wielobarwny
Odpowiedni dla Pies
Typ produktu Smycz do joggingu
Styl smyczy Lina
Amortyzator Tak
Długość 2 m

Opinie (5)

5 / 5

Dogcessories Smycz Idealeash Trekking MAXI dla psów poniżej 20kg

5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.