DR LUCY Eco Krótka i szorstka sierść - szampon dla psa - 200ml
40,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść krótka |
| Działanie szamponu | Nawilżający, Wzmacniający |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Pojemność | 200 ml |
| Waga produktu | 0,2 kg |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5905857021947 |
| Nazwa | ACRYLMED SP. Z O.O |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Mickiewicza 33 |
| Kod pocztowy | 63-100 |
| Miasto | Śrem |
| handel@acrylmed.com.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
DR LUCY Eco Krótka i szorstka sierść - szampon dla psa - 200ml
Trwa wczytywanie...