DR LUCY Eco - pasta do zębów dla psa - 50ml
34,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Pasta do zębów |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Pojemność | 50 ml |
| Waga produktu | 50 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5905857022258 |
| Nazwa | ACRYLMED SP. Z O.O |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Mickiewicza 33 |
| Kod pocztowy | 63-100 |
| Miasto | Śrem |
| handel@acrylmed.com.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
DR LUCY Eco - pasta do zębów dla psa - 50ml
Trwa wczytywanie...