Producent: Acrylmed
DR LUCY Eco - proteinowa odżywka dla psa - 200ml
DR LUCY Eco - proteinowa odżywka dla psa - 200ml
Możesz być zainteresowany również:
-
TRIXIE Woreczki na odchody - 4x20 szt
5,24 zł -
TRIXIE Przysmak do podawania tabletek dla psa - 100 g
11,29 zł -
TRIXIE - Pokrywki na puszkę - 7.5 cm
5,97 zł -
TRIXIE Zestaw piłek bąbelkowych dla kota 3,5cm - 4 szt.
8,45 zł -
TRIXIE Piłeczka jeżowa piszcząca 7,5cm 3414
10,21 zł -
TRIXIE Zabawka Matatabi Feather Game dla kota - 20 cm
8,29 zł
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Odżywka |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Działanie szamponu | Nawilżający, Regenerujące, Bakteriobójczy , Ułatwiający rozczesywanie |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Pojemność | 200 ml |
| Waga produktu | 200 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5905857021961 |
| Nazwa | ACRYLMED SP. Z O.O |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Mickiewicza 33 |
| Kod pocztowy | 63-100 |
| Miasto | Śrem |
| handel@acrylmed.com.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
DR LUCY Eco - proteinowa odżywka dla psa - 200ml
Trwa wczytywanie...