Producent: Acrylmed
DR LUCY Home 7- krem pielęgnacyjny do suchej skóry, łap i nosa dla psa - 100g
DR LUCY Home 7- krem pielęgnacyjny do suchej skóry, łap i nosa dla psa - 100g
- Waga produktu: 0,102 g
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Maść |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Działanie szamponu | Nawilżający, Wzmacniający, Ochrona |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Pojemność | 100 ml |
| Waga produktu | 0,102 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5905857023194 |
| Nazwa | ACRYLMED SP. Z O.O |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Mickiewicza 33 |
| Kod pocztowy | 63-100 |
| Miasto | Śrem |
| handel@acrylmed.com.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
DR LUCY Home 7- krem pielęgnacyjny do suchej skóry, łap i nosa dla psa - 100g
Trwa wczytywanie...