Producent: Acrylmed
DR LUCY Home 8 - płyn do pielęgnacji uszu dla psa - 100ml
DR LUCY Home 8 - płyn do pielęgnacji uszu dla psa - 100ml
- Waga produktu: 270 g
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Krople |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Działanie szamponu | Nawilżający, Pielęgnujące, Neutralizacja brzydkich zapachów |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Butelka z aplikatorem |
| Pojemność | 250 ml |
| Waga produktu | 270 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5905857023200 |
| Nazwa | ACRYLMED SP. Z O.O |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Mickiewicza 33 |
| Kod pocztowy | 63-100 |
| Miasto | Śrem |
| handel@acrylmed.com.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
DR LUCY Home 8 - płyn do pielęgnacji uszu dla psa - 100ml
Trwa wczytywanie...