Producent: Acrylmed
DR LUCY Hypo C Wrażliwa skóra - odżywka dla psa - 250ml
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Produkty pielęgnacyjne |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść czarna , Sierść biała, Sierść o średniej długości, Sierść długa, Sierść krótka, Sierści szczeniąt, Sierść szorstka, Sierść ciemna, Sierść długa i miękka, Sierść jasna, Wszystkie typy i długości sierści, Grubej i gęstej, Sierść długa, Gładka (krótka) sierść, Sierść o średniej długości, Sierść brązowa |
| Działanie szamponu | Nawilżający, Regenerujące, Wzmacniający |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Pojemność | 250 ml |
| Waga produktu | 270 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5905857022135 |
| Nazwa | ACRYLMED SP. Z O.O |
| Kraj | Polska |
| Adres | ul. Mickiewicza 33 |
| Kod pocztowy | 63-100 |
| Miasto | Śrem |
| handel@acrylmed.com.pl |