DRONTAL DOG FLAVOUR 150/144/50 mg - preparat przeciwpasożytniczy dla psów - 2 tabletki
- Wiek zwierzęcia: Dorosły
- Waga produktu: 50 g
Vetoquinol Drontal to tabletki odrobaczające odpowiednie dla psa o wadze do 10 kg. Nadają się do stosowania w zwalczaniu inwazji mieszanych, wywoływanych przez nicienie i tasiemce następujących gatunków:
Glisty (postać dorosła i późna niedojrzała): Toxocara canis, Toxascaris leonina
Tęgoryjce (postać dorosła): Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum
Włosogłówki (postać dorosła): Trichuris vulpis
Tasiemce (postać dorosła i późna niedojrzała): Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Mesocestoides spp.
Tabletki mogą być stosowane również w przypadku zwalczania inwazji pierwotniaków Giardia spp. u szczeniąt i dorosłych psów.
UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008 r., nr 45, poz. 271)
ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM PRODUKT NIE PODLEGA ODSPRZEDAŻY DO SKLEPÓW I LECZNIC WETERYNARYJNYCH - NIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT!
| Typ produktu | Tabletki odrobaczające |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg, Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady, Tabletki, Preparaty na odrobaczanie |
| Waga produktu | 50 g |
| Ilość sztuk | 2 |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5909991214074 |