Dostawa 0zł
Raty 0%
Producent: WD
Dysk HDD WD Red Pro WD241KFGX (24 TB ; 3.5"; 512 MB; 7200 obr/min)
Dysk HDD WD Red Pro WD241KFGX (24 TB ; 3.5"; 512 MB; 7200 obr/min)
3 889,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pojemność HDD: 24 TB
- Szybkość HDD: 7200 RPM
- Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
- Rozmiar HDD: 3.5"
- Interfejs: Serial ATA III
Możesz być zainteresowany również:
-
Microsoft Windows 11 Pro 64bit PL DVD OEM (FQC-10544)
599,00 zł -
Microsoft Windows 11 Home 64bit PL DVD OEM (KW9-00648)
469,00 zł -
MAXELL CD-R 700 MB 52x80 min, blister, płyta 50 sztuk
42,29 zł -
MAXELL CD-R 700MB 50 szt.t 52x80 min, spindel, płyta do nadruku
38,00 zł -
MAXELL CD-R 700MB, 50 szt. w opakowaniu SHRINK, prędkość zapisu 52X, 80 min. Płyty wysokiej jakości z możliwością nadruku, żywe kolory i trwałość zapisu. Przeznaczenie Multimedia.
36,51 zł -
MAXELL CD-R 700MB, 50 szt. w opakowaniu cake (szpindel), szybkość zapisu 52X, 80 min. Płyty wysokiej jakości z możliwością nadruku i nagrywania muzyki. Przeznaczenie Multimedia.
43,80 zł
Opis
WD Red Pro 24 TB – profesjonalna niezawodność
Dysk WD Red Pro WD241KFGX 24 TB to wydajne i trwałe rozwiązanie do systemów NAS pracujących 24/7. Oferuje prędkość 7200 obr./min, bufor 512 MB i technologię NASware dla płynnej pracy i bezpieczeństwa danych. Zaprojektowany do niezawodnej obsługi dużych obciążeń w środowiskach firmowych.
Prędkość transferu do 287 MB/s
Dysk WD Red Pro 24 TB zapewnia błyskawiczny transfer danych do 287 MB/s, dzięki czemu idealnie sprawdza się w wymagających środowiskach NAS. Szybki odczyt i zapis gwarantują płynny dostęp do dużych plików i sprawną obsługę wielu użytkowników jednocześnie.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Pojemność HDD | 24 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | NAS |
| Średnia szybkość transferu HDD | 287 MB/s |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,2 mm |
| Głębokość produktu | 147,1 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Certyfikaty | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Dysk HDD WD Red Pro WD241KFGX (24 TB ; 3.5"; 512 MB; 7200 obr/min)
Trwa wczytywanie...