Subskrybuj Apple iPhone 14 Pro Max 256GB już od 178,29 zł/mc netto– dowiedz się więcej

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Pamięci masowe Dyski SSD Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 960GB SATA 3 2.5INCH

Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 960GB SATA 3 2.5INCH

ssd 2.JPG
ssd 1.JPG
ssd 2.JPG
ssd 1.JPG

Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 960GB SATA 3 2.5INCH

Producent:  Patriot Memory
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Niesamowita prędkość

Dysk SSD Patriot BURST Elite to perfekcyjne rozwiązanie, by zwiększyć osiągi swojego komputera. Dyski oferują transfery na poziomie aż do 450MB/s odczyt i 320MB/s zapis, co pozwala wyeliminować wszelkie niechciane opóźnienia w komunikacji z systemem. BURST Elite korzysta z interfejsu SATA 6 Gb/s, choć jest również kompatybilny ze wcześniejszymi technologiami, co pozwala odświeżyć i cieszyć się nową wydajnością również na starszych komputerach.

Patriot SSD BURST Elite

Dysk dostępny jest w najpopularniejszym obecnie formacie 2,5", co nie tylko umożliwia łatwą migrację z tradycyjnego dysku HDD, ale i dzięki zastosowaniu cienkiej obudowy o grubości zaledwie 7 mm oraz przeprojektowaniu architektury napędu tak, by jak najbardziej obniżyć pobór prądu, nowy dysk doskonale sprawdzi się również w urządzeniach mobilnych.

Ideą - przyświecającą inżynierom Patriot przy projektowaniu SSD BURST Elite - było stworzenie wydajnego urządzenia w segmencie dysków ekonomicznych, których cena nie zrujnuje naszych portfeli. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu dobrych komponentów, szybkich pamięci, sprawdzonego kontrolera oraz dopracowanego i stabilnego firmaware, udało się stworzyć urządzenie na lata, z wydajności którego cieszyć się będą mogli wszyscy użytkownicy chcący tchnąć nowe życie w swoje komputery.

Specyfikacja

Typ dysku SSD 2.5"
Pojemność pamięci SSD 960 GB
Interfejs Serial ATA III
NVMe Nie
Przeznaczenie PC/Laptop
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
Losowy odczyt (4KB) 40000 IOPS
Losowy zapis (4KB) 40000 IOPS
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 2000000 h
Zgodność z RoHS Tak
Certyfikaty CE, FCC
Współczynnik TBW 800
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 450 MB/s
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 320 MB/s
Napięcie pracy 5 V
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Szerokość produktu 69 mm
Głębokość produktu 100 mm
Wysokość produktu 7 mm
Waga produktu 46 g
Rodzaj opakowania Blister
Gwarancja Gwarancja Sklepu 36 miesięcy
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 960GB SATA 3 2.5INCH

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 960GB SATA 3 2.5INCH

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.