Producent: Synology
Dysk SSD Synology Enterprise Series 960GB SATA 2.5" SAT5221-960G
Dysk SSD Synology Enterprise Series 960GB SATA 2.5" SAT5221-960G
- Pojemność pamięci SSD: 960 GB
- Typ dysku SSD: 2.5"
- Interfejs: Serial ATA III
- Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO): 500 MB/s
- Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO): 500 MB/s
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Interfejs | Serial ATA III |
| NVMe | Nie |
| Przeznaczenie | NAS |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 30000 IOPS |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 500 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 500 MB/s |
| Współczynnik TBW | 1700 |
| Pobór mocy (odczyt) | 3,5 W |
| Pobór mocy (zapis) | 4 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,2 W |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | Synology SAT5221-960G |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Dysk SSD Synology Enterprise Series 960GB SATA 2.5" SAT5221-960G
Trwa wczytywanie...