Dostawa 0zł
Raty 0%
Producent: Synology
Dysk SSD Synology Plus Series, 400GB NVMe PCIe 3.0 x4, M.2 2280, SNV5420-400G
Dysk SSD Synology Plus Series, 400GB NVMe PCIe 3.0 x4, M.2 2280, SNV5420-400G
2 199,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Pojemność pamięci SSD: 400 GB
- Typ dysku SSD: M.2
- Interfejs: PCI Express 3.0
- Prędkość odczytu z nośnika: 3000 MB/s
- Prędkość zapisu nośnika: 650 MB/s
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Dysk Synology SNV5420‑400G wyróżnia się jakością i wszechstronnością — został stworzony z myślą o środowiskach, w których liczy się wydajność i ciągłość działania. Dzięki interfejsowi NVMe PCIe 3.0 x4 oraz kompaktowej obudowie M.2 2280, oferuje bardzo szybki dostęp do danych i niski czas opóźnienia — co przydaje się zwłaszcza przy serwerach plików, bazach danych lub aplikacjach wirtualnych, gdzie liczy się każda milisekunda.
Co więcej, producent położył duży nacisk na trwałość i niezawodność — dysk posiada mechanizmy ochrony przy utracie zasilania (PLP) oraz został przetestowany pod kątem pracy 24/7, co sprawia, że dobrze sprawdzi się zarówno jako pamięć podręczna SSD w systemie NAS, jak i w roli głównej w środowisku serwerowym.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Pojemność pamięci SSD | 400 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | NAS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3000 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 650 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 225000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 45000 IOPS |
| Łącze PCI Express | x4 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Certyfikaty | FCC CE EAC BSMI VCCI RCM KC RoHS UKCA |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Pobór mocy (odczyt) | 5 W |
| Pobór mocy (zapis) | 5,5 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,5 W |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 3,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | Synology SNV5420-400G |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Dysk SSD Synology Plus Series, 400GB NVMe PCIe 3.0 x4, M.2 2280, SNV5420-400G
Trwa wczytywanie...