Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały

Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały


J.SHMIDT 500

Wystarczy przyciskiem START uruchomić system, aby uzyskać jakość wody przefiltrowanej na poziomie mikrofiltracji charakterystycznej dla filtrów podzlewozmywakowych. Wszędzie tam, gdzie jest dostęp do wody wodociągowej po przefiltrowaniu wody systemem J.Shmidt 500 woda nadaje się do spożycia bez przygotowania.

AQUAPHOR J.Shmidt 500 sprawdzi się w każdej sytuacji nawet w przypadku wyjazdów służbowych, podróży, czy częstych przeprowadzek. Mobilny system uzdatniania wody może być wszędzie, nie zależnie od miejsca pobytu użytkownika. Szybkość filtracji to 1l wody na minutę. Nie ma konieczności częstego ładowania akumulatora. System J.SHMIDT 500 jest wykonany z odpornych na stłuczenie materiałów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością, pozbawionych szkodliwego BPA, jest odporny na wszelkie uszkodzenie lub stłuczenie.

Ładowanie akumulatora jest niezwykle proste, odbywa się poprzez uniwersalne gniazdo USB, a wskaźnik LED na pokrywce dzbanka przypomina o wymianie wkładu filtrującego, informuje o stanie akumulatora oraz statusie urządzenia.

#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały
#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały

Dla sportowców i osób ceniących zdrowy styl życia

Zbilansowane odżywianie jest podstawą do regeneracji organizmu po wysiłku. Jednak woda nie jest źródłem energii lub fabryką do produkcji „cegieł” do budowy komórek, lecz obojętnym środowiskiem, w którym zachodzą procesy chemiczne i fizyczne.

Woda pomaga transportować substancje odżywcze i usuwać toksyny. Każdy z nas stanowi osobliwe mini laboratorium.

Im czystsza woda, tym mniej zakłóceń w tych skomplikowanych procesach i tym szybciej one przebiegają.

Dla dzieci oraz osób z alergią

Filtry ze specjalnymi membranami do mikrofiltracji pomogą zmniejszyć ryzyka, związane z chorobami bakteryjnymi i alergicznymi, przenoszonymi m. in. przez wodę.

Membrana kapilarna zapewni absolutną ochronę przed bakteriami i pasożytami dzięki porom o wielkości 0,1 mikrona. To 800 razy mniej niż grubość ludzkiego włosa.

Membrany osmotyczne zapewnią najwyższy poziom filtracji. Takie filtry potrafią całkowicie zastąpić wodę z plastikowych butelek.

Membrana zatrzyma nawet przenoszone przez wodę pyłki roślin, które stanowią jedno ze źródeł reakcji alergicznych u dzieci i dorosłych.

#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały
#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały

Dla miłośników kawy i herbaty

Jaki związek z wodą mają eksperymenty kulinarne, zamiłowanie do egzotycznej kawy lub kolekcjonowanie elitarnej herbaty?

Najbardziej bezpośredni i oczywisty, ponieważ ekstrakcja, aromat i kolor napojów zależą od dokładności oczyszczania i całkowitego braku zanieczyszczeń.

Czysta woda jest podstawą dla starannie dobranych składników, aby mieniły się wszystkimi kolorami smaku.

Do wynajętego mieszkania

Mobilne rozwiązanie problemu wody pitnej, gdy montaż stacjonarnego filtra do wody z jakiegokolwiek powodu jest niemożliwy.

Natychmiastowa poprawa jakości życia (smaku i zapachu wody pitnej, smaku potraw) przy częstych przeprowadzkach lub wynajmowaniu mieszkania.

#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały
#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały

Absolutna ochrona bakteryjna - efekt przygotowanej wody

Absolutną ochronę bakteryjną w systemie AQUAPHOR J.SHMIDT 500 zapewnia mikrofiltracyjna membrana kapilarna - drobne „sito” o miliardach porów o wielkości 0,05-0,1 mikrona. Taka wielkość jest 800 razy mniejsza niż ludzki włos i znacznie mniejszy niż cząsteczka bakterii lub pasożytów jelitowych. Pory membrany zatrzymują nawet pyłki roślin, co oznacza, że woda jest bezpieczna dla dzieci, osób z alergią i osób starszych. Przygotowanie przefiltrowanej wody z kranu nie jest już konieczne.Inteligentna filtracja wody, mobilna jak Ty

Jako urządzenie elektroniczne, J. SHMIDT 500 z automatycznie sterowaną mikropropmpą i zasilany przez mikroprocesor. Ten filtr ciśnieniowy zapewnia wysoką szybkość filtracji oraz łatwą dostepność świeżej wody. Aby umożliwić przepływ wody przez mikrofiltrację i gęstą kompozytową jednostkę, J. SHMIDT 500 uruchamia mikropompę za pomocą mikroprocesora.#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały
#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały

500 litrów dokładnie oczyszczonej wody

System J. SHMIDT 500 z aktywowną kompozytową mieszanką z opatentowanym sorbentem JONOWYMIENNYM AQUALEN zamiast granulowanego węgla, który jest używany do wielu innych filtrów dostępnych na rynku.

Kompozyt ten zapewnia takie samo oczyszczanie jak system podzlewowy i nieodwracalnie wychwytuje wszystkie szkodliwe substancje, w tym Chlor, ołów, inne metale ciężkie i wiele innych toksycznych związków.

#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały

Wielofunkcyjna ochrona

Usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia w tym chlor, związki organiczne, metale ciężkie, fenol, rdzę.

#Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały
Cechy
Typ produktuDzbanek
Objętość2,8 l
Pojemność przefiltrowanej wody500 l
Kolor produktuTransparent
Biały
MateriałyTworzywo Sztuczne
Pokrywka z otworemTak
Tworzywo wiekaPlastik
Wolny od Bisfenolu ATak
Ergonomiczny uchwytTak
Odporny na przeciekanieTak
Łatwy do czyszczeniaY
Wymienny filtrTak
Odporny na zderzenia / upadkiTak
KolekcjaJ.Shmidt
Waga i rozmiary
Wysokość produktu280 mm
Szerokość produktu255 mm
Głębokość produktu120 mm
Zawartość opakowania
DzbanekTak
Filtr wodyTak
Typ filtraJS500
Liczba filtrów1 szt.
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały

Ocena produktu: Dzbanek Aquaphor J.Shmidt 2.8L+wkład JS500 biały

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Amica BEKO BOSCH DELONGHI ELECTROLUX LG Philips SIEMENS Tefal VILEDA Whirlpool ZANUSSI ZELMER
do góry