Dzbanek filtrujący Brita Style Essential+4 Maxtra Pro PP
- Pojemność zbiornika na wodę: 2,4 l
- Kolor produktu: Grafitowy
- Możliwość mycia w zmywarce: Tak
Opis
Dzbanek filtrujący Brita Style Essential
Dzbanek filtrujący BRITA Style Essential pomaga zadbać o jakość wody w Twoim domu. Usuwa chlor, metale ciężkie i inne zanieczyszczenia, które mogą wpływać na smak oraz bezpieczeństwo picia. Dzięki temu możesz pić wodę prosto z kranu, unikając butelek plastikowych i oszczędzając pieniądze oraz dbając o środowisko. Dzbanek zapewnia optymalną filtrację wody, gwarantując jej stałą jakość dzięki filtrowi MAXTRA PRO. Inteligentny wskaźnik LED-owy BRITA Smart Light przypomina o wymianie filtra (w oparciu o czas użytkowania i ilość zużytej wody) - dla optymalnych efektów filtracji. Wygodę użytkowania zapewnia pokrywka z uchylną klapką wlewu wody, która może być otwierana jedną ręką. Dzięki kompaktowym rozmiarom dzbanek doskonale pasuje na półkę na drzwiach lodówki.
Świeżo filtrowana woda:
Dla Twojego świetnego samopoczucia. BRITA MAXTRA PRO PURE PERFORMANCE
Ciesz się świeżym smakiem czystej wody
Sekretem filtra jest węgiel aktywny, który redukuje substancje pogarszające smak, np. chlor. Delektuj się świeżo przefiltrowaną, zimną i smaczną wodą!
Świeża woda dla Twojego ciała i umysłu
Najlepsza filtracja dla wielbicieli czystej wody! Ciesz się bardziej miękką i czystszą wodą dla dobrego samopoczucia.
Ograniczenie zużycia plastiku jednorazowego użytku
Każdy filtr MAXTRA PRO może przefiltrować do 150 litrów wody. Nie kupuj wody w plastikowych butelkach!
Filtracja w pigułce
- redukuje chlor, filtruje substancje negatywnie wpływające na smak
- filtruje śladowe zanieczyszczenia, takie jak niektóre herbicydy, pestycydy i farmaceutyki
- przetestowany pod kątem redukcji PFAS przez niezależne instytucje
- zapewnia doskonały smak świeżo przefiltrowanej wody
- zmiękczają wodę
- chronią urządzenia
- redukują metale, takie jak ołów i miedź
Certyfikacja: bioplastik BRITA
Biologiczne tworzywa sztuczne są wytwarzane w całości lub częściowo z odnawialnych, biologicznych źródeł jakimi są rośliny. Używamy wyłącznie bioplastiku, który został certyfikowany przez uznaną na całym świecie organizację ISCC PLUS (metoda bilansu masy). Zapewniamy, że nasz bioplastik pochodzi ze źródeł, które nie konkurują z produkcją żywności.
Bilans masy to metoda, w której materiały pochodzenia biologicznego są mieszane z materiałami kopalnymi podczas procesu produkcyjnego, a następnie dodawane do produktu końcowego. W ten sposób znacznie zmniejszamy nasz ślad węglowy i zużycie konwencjonalnego plastiku.
Specyfikacja
| Typ filtra wody | Dzbanek z filtrem do wody |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,4 l |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Pokrywa górnej klapki | Tak |
| Pojemność przefiltrowanej wody | 1,4 l |
| MAXTRA Technologia filtracji | Tak |
| Typ filtra | Maxtra Pro PP |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 239 mm |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pokrywka z uchylną klapką | Tak |
| Nadaje się do drzwi lodówki | Tak |
| Dzbanek | Tak |
| Filtr | Tak |
| Liczba filtrów | 4 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenia | Nie używać gorących płynów., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |