Eaton UPS 9E 1000i
1 799,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-14
Darmowa dostawa
InPost Paczkomat® 24/7
Bezpłatnie
DPD Pickup (automaty, Żabka)
Bezpłatnie
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
- Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 4 min
Możesz być zainteresowany również:
-
MACLEAN LISTWA ZASILAJĄCA 6 GNIAZD 4XUSB MCE389 W
30,00 zł -
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
Listwa zasilająca KERG z wyłącznikiem 4 gniazda 1,5m-10A
19,81 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12G1,5m CZARNA
164,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł
Specyfikacja
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Moc rzeczywista | 800 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 100 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Wydajność | 91% |
| Zdolność przeciążeniowa (5 minut) | 150% |
| Zdolność przeciążeniowa (1 minuta) | 130% |
| Zdolność przeciążeniowa (10 sekund) | 150% |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Typy wyjść AC | IEC 320 |
| Wtyczka | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Port RS-232 | 1 |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 12 min |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Certyfikaty | IEC/EN 62040 -2, CE, CB report (TUV) |
| Bezpieczeństwo | IEC/EN 62040-1 |
| Szerokość produktu | 228 mm |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Wysokość produktu | 356 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem., Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania., Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Eaton UPS 9E 1000i
Trwa wczytywanie...