Ekspres do kawy PHILIPS Series 1200 EP1224/00 1500W
- Typ ekspresu do kawy: Automatyczny
- Maksymalne ciśnienie: 15 bar
- Typ młynka: Młynek ceramiczny
- Regulacja temperatury: Tak
- Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
- Typ wkładu kawy: Ziarna kawy
- Ekran dotykowy: Tak
- Kolor produktu: Czarny
- Bluetooth: Nie
- Moc: 1500 W
Możesz być zainteresowany również:
-
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 1220/00
979,00 zł -
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 4441/50
1 989,00 zł -
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP2331/10
1 399,00 zł -
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP3343/90
1 789,00 zł -
Lavazza Crema e Aroma kawa ziarnista 1000g
89,99 zł -
Szklanki do espresso ZWILLING Sorrento 2x80 ml 39500-075-0
99,00 zł
Opis
EKSPRES CIŚNIENIOWY PHILIPS EP 1224/00
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 1224/00 został wyposażony w intuicyjny panel sterowania, dzięki któremu z łatwością przygotujesz ulubioną kawę. Funkcja moja kawa pozwala na dostosowanie ustawień ekspresu do Twoich preferencji. Ekspres zapamiętuje Twoje ustawienia i w każdej chwili możesz napić się kawy o idealnym smaku. Klasyczny spieniacz do mleka wytwarza parę, dzięki czemu możesz łatwo przygotować jedwabistą, gładką piankę mleczną do swojego cappuccino. 12-stopniowy regulowany młynek pozwala dostosować grubość mielenia ziaren kawy. Trwałe, ceramiczne młynki mają 12 ustawień, dzięki czemu ziarna kawy można zmielić w dowolny sposób, od bardzo drobno mielonej po grubo mieloną. Szczelny pojemnik z pokrywką Aroma chroni Twoje ulubione ziarna kawy i dba o to, aby wraz z upływem czasu nie utraciły swojego pierwotnego aromatu. Ponadto pokrywka Aroma ogranicza głośność, z jaką pracuje młynek. Czyszczenie i konserwacja ekspresu do kawy jest łatwa dzięki automatycznemu programowi, który informuje o konieczności usunięcia kamienia.
Dostosuj ustawienia ekspresu do Twoich preferencji, dzięki funkcji Moja Kawa
Funkcja Moja Kawa umożliwia dostosowanie mocy oraz ilości kawy do Twoich preferencji. Ekspres zapamiętuje Twoje ustawienia i w każdej chwili możesz napić się kawy o idealnym smaku.
Pyszna pianka mleczna z klasycznym spieniaczem do mleka
Klasyczny spieniacz do mleka wytwarza parę, dzięki czemu możesz łatwo przygotować jedwabistą, gładką piankę mleczną do swojego cappuccino.
12-stopniowy regulowany młynek pozwala dostosować grubość mielenia ziaren kawy
Trwałe, ceramiczne młynki mają 12 ustawień, dzięki czemu ziarna kawy można zmielić w dowolny sposób, od bardzo drobno mielonej po grubo mieloną.
20 000 filiżanek wyśmienitej kawy dzięki trwałym ceramicznym młynkom
Nasze młynki są w 100% ceramiczne, a dzięki temu niezwykle trwałe i precyzyjne. Umożliwiają zaparzenie co najmniej 20 000 filiżanek świeżej, aromatycznej kawy.
Łatwe czyszczenie dzięki możliwości całkowitego wyjęcia bloku zaparzającego
Blok zaparzający, stanowiący kluczowy element każdego w pełni automatycznego ekspresu, należy regularnie czyścić. Wyjmowany blok zaparzający można szybko umyć pod bieżącą wodą.
Automatyczny proces odkamieniania — dla Twojej wygody
Czyszczenie i konserwacja ekspresu do kawy jest łatwa dzięki automatycznemu programowi, który informuje o konieczności usunięcia kamienia. Częstotliwość tej procedury można dostosować do twardości wody w domu.
Zachowaj świeżość ziaren na dłużej dzięki szczelnemu pojemnikowi z pokrywką Aroma
Szczelny pojemnik z pokrywką Aroma chroni Twoje ulubione ziarna kawy i dba o to, aby wraz z upływem czasu nie utraciły swojego pierwotnego aromatu. Ponadto pokrywka Aroma ogranicza głośność, z jaką pracuje młynek.
Do 5000 filiżanek bez odkamieniania dzięki filtrowi AquaClean
Opatentowany i innowacyjny filtr wody AquaClean pozwala w optymalny sposób wykorzystać możliwości automatycznego ekspresu do kawy. Wymieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek kawy bez konieczności odkamieniania ekspresu. Kawa parzona jest z wykorzystaniem oczyszczonej wody. Po zainstalowaniu w ekspresie filtra AquaClean przypomnienia o konieczności odkamieniania zostaną automatycznie wyłączone.
Zawartość zestawu
ekspres,
miarka,
pasek testowy do sprawdzania jakości wody,
tubka smaru
Specyfikacja
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ młynka | Młynek ceramiczny |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 12 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 275 g |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 85 - 145 mm |
| System gorącej wody | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Kompatybilne filtry | AquaClean |
| Kontrola aromatu przed zaparzeniem | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Samoczyszczący | Nie |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Produkcja gorących i zimnych napojów | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski, Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 12 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Bluetooth | Nie |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Pobór mocy (max) | 1500 W |
| Szerokość produktu | 246 mm |
| Głębokość produktu | 371 mm |
| Wysokość produktu | 433 mm |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Maksymalna wysokość kubka | 15 cm |
| Filtr wody | Nie |
| Miarka w zestawie | Tak |
| Buteleczka ze smarem | Tak |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem., Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia., Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |