Ekspres przelewowy ELLE 1,8L biały
- Regulacja mocy kawy: Tak
- Moc: 1000 W
- Kolor produktu: Biały
Rozpocznij dzień od idealnej filiżanki kawy dzięki eleganckiemu ekspresowi przelewowemu ELLE 1,8 L w nowoczesnym niebieskim kolorze. To praktyczne i stylowe urządzenie pozwala szybko przygotować dużą ilość aromatycznej kawy dla całej rodziny lub gości.
Dzbanek o pojemności 1,8 l umożliwia przygotowanie nawet kilkunastu filiżanek kawy. To idealne rozwiązanie do domu, biura czy na spotkania z przyjaciółmi
Urządzenie wyposażone jest w elektroniczne sterowanie oraz wyświetlacz LCD, co umożliwia łatwe dostosowanie ilości i mocy kawy. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, parzenie kawy staje się prostsze i bardziej komfortowe.
Ekspres posiada wskaźnik poziomu wody, co ułatwia kontrolowanie ilości wody w zbiorniku. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, kiedy należy uzupełnić wodę, co zapewnia wygodę i bezproblemowe parzenie kawy.
Ekspres oferuje funkcję podtrzymywania temperatury, co pozwala na dłuższe cieszenie się świeżo zaparzoną kawą. Dzięki temu nie musisz się martwić, że napój wystygnie, a Ty będziesz mógł delektować się nim w dogodnym dla siebie czasie.
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Pojemność dzbanka | 1,8 l |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Filtr wody | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Części wodoodporne | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Nie |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Moc | 1000 W |
| Szerokość produktu | 191 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Wysokość produktu | 359 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Star Glory Ltd |
| Kraj | Hong Kong |
| Adres | 905-907, 9th Floor, Tower 1, Cheung Sha Wan Plaza, 833 Cheung Sha Wan Road, Lai Chi Kok, Kowloon |
| Miasto | Hong Kong |
| Telefon | +852 2251 1000 |
| Nazwa | COMTEL GROUP sp. z o.o. sp.k. |
| Kraj | Polska |
| Adres | Wola Dębińska 572 |
| Kod pocztowy | 32-852 |
| Miasto | Dębno |
| bok@noveen.pl | |
| Telefon | 14 68 63 790 |
Dobierz ochronę do swojego sprzętu i zyskaj większy spokój po zakupie.
Sprawdź dostępne warianty ochrony obejmujące m.in. awarie, przypadkowe uszkodzenia, przepięcia czy kradzież z włamaniem i rabunek — zgodnie z zakresem wybranego wariantu oraz dostępnością przy danym produkcie.