ELANCO Advantage 40, koty do 4 kg - krople na pchły dla kota - 4 szt.
84,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Waga produktu: 50 g
- Wiek zwierzęcia: Dorosły
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Bayer Advantage 40 4 szt. - dla kotów do 4kg
Bayer Advantage 40 to preparat do użytku zewnętrznego przeznaczony do stosowania u kotów o wadze do 4 kg w celu zapobiegania inwazji pcheł. Produkt naniesiony na skórę szybko rozprzestrzenia się po całej jej powierzchni, eliminując insekty znajdujące się na ciele zwierzęcia. Opakowanie zawiera 4 sztuki preparatu.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 50 g |
| Ilość sztuk | 4 |
| Pojemność | 4 x 0.4 ml |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga kota | 1-4 kg |
| Kategoria | Dla kota |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady, Krople |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5909997007557 |
| Produkt OTC | UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271) ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM PRODUKT NIE PODLEGA ODSPRZEDAŻY DO SKLEPÓW I LECZNIC WETERYNARYJNYCH - NIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT! |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ELANCO Advantage 40, koty do 4 kg - krople na pchły dla kota - 4 szt.
Trwa wczytywanie...