ELANCO Advantix Spot-On 25-40kg - krople na pchły i kleszcze dla psa - 1x4ml
32,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-14
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Forma dawkowania: Płynny
- Waga produktu: 100 g
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu., Zużyć przed upływem daty ważności., Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5909997024080 |
| Produkt OTC | UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271) ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM PRODUKT NIE PODLEGA ODSPRZEDAŻY DO SKLEPÓW I LECZNIC WETERYNARYJNYCH - NIE WYSTAWIAMY FAKTURY VAT! |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ELANCO Advantix Spot-On 25-40kg - krople na pchły i kleszcze dla psa - 1x4ml
Trwa wczytywanie...