ELANCO Kiltix - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa - S
58,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Rodzaj zwierzęcia: Pies
- Waga produktu: 100 g
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Bayer Kiltix Obroża dla małych psów
Bayer Kiltix obroża przeciwpchelna dla małych psów zawiera 1,25 g propoksuru oraz 0,28 g flumetryny. Rozprzestrzenianie tych substancji zapobiega atakowaniu psa przez kleszcze z gatunku Rhipicephalus sanguineus oraz Ixodes ricinus oraz pcheł Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Kolor produktu | Beżowy |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Typ produktu | Obroża przeciw pchłom i kleszczom |
| Główne składniki | Flumetryna, propoksur |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Obroża, Preparaty na kleszcze i owady |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 100 g |
| Długość produktu | 380 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5909997008103 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ELANCO Kiltix - obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa - S
Trwa wczytywanie...