ESPERANZA LISTWA ZASILAJĄCA 5GN. 5M CZARNA ELK216K
26,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Długość kabla: 5 m
- Ilość gniazd sieciowych: 5 x gniazdo sieciowe
Specyfikacja
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Długość kabla | 5 m |
| Format wtyczki zasilającej | Pleciony |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ochrona dzieci | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 250 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 3680 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| Kraj | Polska |
| Adres | Poznańska 129/133 |
| Kod pocztowy | 05-850 |
| Miasto | Ożarów Mazowiecki |
| info@esperanza.pl |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ESPERANZA LISTWA ZASILAJĄCA 5GN. 5M CZARNA ELK216K
Trwa wczytywanie...