Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

W trosce o bezpieczeństwo nowoczesnych smartfonów, tabletów i laptopów obowiązkowo dokupujemy do nich ochronne etui. Tak samo o akcesorium tym nie możemy zapominać w przypadku czytników e-booków. A to dlatego, że urządzenia te w sposób szczególny narażone są na uszkodzenie. W końcu wymarzony czytnik kupujemy raz na kilka lat, w ciągu których każdego dnia służy nam do czytania kolejnych powieści. Po przeczytaniu jednego tytułu nie odkładamy go na półkę, jak to bywa w przypadku tradycyjnej książki. Specjalne etui na czytniki e-booków pozwolą nam jeszcze dłużej cieszyć się możliwościami, jakie dają elektroniczne książki.

Rola etui na czytniki e-booków

Mimo że najnowszej generacji czytniki są naprawdę dobrej jakości, cechują się solidnością i trwałością, wciąż pozostają jedynie kompaktowymi (niewielkich rozmiarów i małej wagi) urządzeniami elektronicznymi, które w dodatku zabieramy ze sobą w niejedną podróż. Etui na czytniki e-booków pełnią więc wiele funkcji - przede wszystkim zabezpieczają przed usterkami mechanicznymi, chronią przed skutkami upadku czy uderzenia. Poza tym osłaniają delikatne, podatne na zarysowania wyświetlacze przenoszonych w torebce lub plecaku urządzeń. Dzięki temu utrzymują komfort czytania na wysokim poziomie.

Filtry

Cena

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET Aerocool Apple ASUS Crucial Dell HP Huawei Intel JBL Kingston Lenovo Logitech Manta Microsoft Philips PocketBook ROCCAT SanDisk Sony Toshiba TP-Link Trust
do góry