EUKANUBA Grain Free Senior Large Ocean Fish - sucha karma dla psa - 12kg
204,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia: Zdrowie ogólne
Możesz być zainteresowany również:
-
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Loaf VHN - mokra karma dla psa - 200g
6,40 zł -
ROYAL CANIN Veterinary Diet Canine Gastrointestinal Low Fat - mokra karma dla psa - 420g
12,49 zł -
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Cat - mokra karma dla kota - 100g
6,69 zł -
GELOREN Horse HA Stawy - żelki dla konia - 450g
87,00 zł -
FIPREX Krople przeciw pasożytom dla psa L - 4 ml
16,49 zł -
FIPREX Krople przeciw pasożytom dla psa S - 1 ml
11,99 zł
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Senior |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów, Wszystkie rasy olbrzymich psów, Wszystkie rasy dużych i olbrzymich psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg, Olbrzymia rasa +45 kg |
| Główny smak | Ryby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe, Bezzbożowe, Budowa mięśni, Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | EUKANUBA Grain Free |
| Waga produktu | 12 kg |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 25,5% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Popiół surowy | 7% |
| Włókna surowe | 2,3% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego., Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy., Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8710255206783 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
EUKANUBA Grain Free Senior Large Ocean Fish - sucha karma dla psa - 12kg
Trwa wczytywanie...