EUKANUBA Puppy Small Rich in chicken - sucha karma dla psa - 3kg
46,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia: Ochrona masy mięśniowej, Okres wzrostu
Możesz być zainteresowany również:
-
ROYAL CANIN Gastrointestinal Low Fat Loaf VHN - mokra karma dla psa - 200g
6,40 zł -
VET EXPERT Veterinary Diet Intestinal Dog - mokra karma dla psa - 400g
13,93 zł -
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Cat - mokra karma dla kota - 100g
6,69 zł -
GELOREN Horse HA Stawy - żelki dla konia - 450g
87,00 zł -
VETEXPERT TrichoCat - pasta odkłaczająca dla kotów - 50g
28,98 zł -
FYPRYST 50mg - krople na pchły i kleszcze dla kota - 1x0.5ml
9,99 zł
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Junior |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej, Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni, Okres wzrostu, Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Seria | EUKANUBA Daily Care |
| Waga produktu | 3 kg |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Białko | 33% |
| Zawartość tłuszczu | 21% |
| Popiół surowy | 6,6% |
| Włókna surowe | 2% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego., Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy., Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 8710255201627 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
EUKANUBA Puppy Small Rich in chicken - sucha karma dla psa - 3kg
Trwa wczytywanie...