Producent: everActive
EVERACTIVE ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 35W QC 3.0 CC-30Q
EVERACTIVE ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 35W QC 3.0 CC-30Q
- Rodzaj zasilania: USB-C, USB
Specyfikacja
| Rodzaj zasilania | USB-C, USB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Ładowanie, Ready |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | RoHS, FCC, CE |
| Szerokość produktu | 24,2 mm |
| Głębokość produktu | 24,2 mm |
| Wysokość produktu | 46,7 mm |
| Waga produktu | 12 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Kartonik |
| Liczba wyjść | 2 wyjś. |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
EVERACTIVE ŁADOWARKA SAMOCHODOWA 35W QC 3.0 CC-30Q
Trwa wczytywanie...